Contact us here

Günümüzdeki trend, kablosuz çözümler yönündedir. RF ve Bluetooth® teknolojileri ağırlıkla tercih edilmektedir ve LINAK® her iki teknolojiyi de kullanmakta ve desteklemektedir. Bluetooth® teknolojisi, kullanıcıların masalarını, konfor mobilyalarını veya çalışma istasyonlarını, akıllı telefonları üzerinden kolayca kontrol edebilmelerini sağlayan mobil cihaz uygulamaları sunabilmemizi sağlamaktadır. 

LINAK’ın tüm kontrol çözümleri ergonomik bir tasarıma ve anlaşılması kolay simgelere sahiptir. Ayarlanan konumları belleğe kaydedebilen ve yükseklik gibi çeşitli bilgileri ekranda görüntüleyebilen gelişmiş versiyonların, yanı sıra, temel özelliklere sahip kontrol çözümleri de temin edilebilmektedir.

Bluetooth® marka adı ve logoları, Bluetooth SIG Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır ve bu markaların ve logoların LINAK® tarafından her türlü kullanımı lisans altındadır.

Dosyalar

TECHLINE ürünlerine genel bakış

Dayanıklı ve güçlü TECHLINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin. Uzun ömürlü, ağır işe dayanıklı ve zorlu koşullara uygun tasarım.

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Ayarlanabilir yatak ve koltuklara yönelik HOMELINE sistemlerinin ve ürünlerinin çeşitliliğini keşfedin.

Hizmet verdiğimiz sektörler

LINAK®, birbirinden farklı uygulama alanlarına kusursuz hareketlilik kazandırmak amacıyla elektrikli lineer aktüatör çözümleri üretmektedir. Geliştirdiği çözümleri sağlıktan tarıma, konfor mobilyalarından ofis donanımlarına ve endüstriyel otomasyona kadar çeşitli sektörlere sunmaktadır.

Çalıştığımız sektörlerin kapsamlı çeşitliliğini siz de keşfedin.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now