Contact us here

TWINDRIVE® sistemleri “hepsi bir arada” çözümlerdir ve yatağın altında maksimum boş alan yaratabilmenizi sağlamaktadır. Tüm bileşenler aktüatörün içinde barınmaktadır ve sistem çalışabilmesi için yalnızca bir elektrik kablosu gerektirmektedir (eğer LINAK® şarj edilebilir batarya çözümü ile donatılmamışsa).

TWINDRIVE sistemleri, düşük gürültülü ve düşük enerji tüketimli olup, masaj motoru veya yatak altı ışığı (Under Bed Light) gibi tercihe bağlı birçok özelliğe sahiptir.

Modern konfor mobilyaları, Bluetooth® teknolojisiyle donatılmış olarak gelmektedir. Bu teknolojilerden ikincisi, kullanıcının mobil cihazını el kumandasına dönüştüren özel LINAK Bed Control™ uygulamasının kullanılabilmesini sağlamaktadır.

Bluetooth® marka adı ve logoları, Bluetooth SIG Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır ve bu markaların ve logoların LINAK® tarafından her türlü kullanımı lisans altındadır.

Dosyalar

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Sahip olduğu düşük ses seviyeleri ve boyutları ile hem yaylı hem latalı yataklarda kullanılan TWINDRIVE sistemlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Hizmet verdiğimiz sektörler

LINAK®, birbirinden farklı uygulama alanlarına kusursuz hareketlilik kazandırmak amacıyla elektrikli lineer aktüatör çözümleri üretmektedir. Geliştirdiği çözümleri sağlıktan tarıma, konfor mobilyalarından ofis donanımlarına ve endüstriyel otomasyona kadar çeşitli sektörlere sunmaktadır.

Çalıştığımız sektörlerin kapsamlı çeşitliliğini siz de keşfedin.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.