Contact.ContactUsHere

TWINDRIVE® sistemleri “hepsi bir arada” çözümlerdir ve yatağın altında maksimum boş alan yaratabilmenizi sağlamaktadır. Tüm bileşenler aktüatörün içinde barınmaktadır ve sistem çalışabilmesi için yalnızca bir elektrik kablosu gerektirmektedir (eğer LINAK® şarj edilebilir batarya çözümü ile donatılmamışsa).

TWINDRIVE sistemleri, düşük gürültülü ve düşük enerji tüketimli olup, masaj motoru veya yatak altı ışığı (Under Bed Light) gibi tercihe bağlı birçok özelliğe sahiptir.

Modern konfor mobilyaları, Bluetooth® teknolojisiyle donatılmış olarak gelmektedir. Bu teknolojilerden ikincisi, kullanıcının mobil cihazını el kumandasına dönüştüren özel LINAK Bed Control™ uygulamasının kullanılabilmesini sağlamaktadır.

LINAK – Dünya standartlarında üretim

LINAK’a yakından bakın ve LINAK’ın Danimarka’daki merkezinde bulunan birinci sınıf üretim tesislerini görün. Elektrikli aktüatörlerimizin yüksek kalitesini nasıl sağladığımıza tanık olacaksınız.

LINAK – Dünya standartlarında üretim play-icon

LINAK – Dünya standartlarında üretim

Dosyalar

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Sahip olduğu düşük ses seviyeleri ve boyutları ile hem yaylı hem latalı yataklarda kullanılan TWINDRIVE sistemlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Çalıştığımız sektörler

LINAK, birbirinden farklı uygulama alanlarına kusursuz hareket kazandıran elektrikli lineer aktüatör çözümleri üretmektedir. Sağlık sektöründen tarıma, konforlu mobilyalardan ofis iç dizaynı ve endüstriyel otomasyona kadar uzanan kullanım alanlarının sayısı neredeyse sonsuzdur.
Çalıştığımız sektörlerin kapsamlı çeşitliliğini siz de keşfedin.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.