Kumandalar

HC40 FRAME™ Standard

LINAK® tarafından modern konfor yatakları için geliştirilen HC40 FRAME™, kapsamlı bir kullanıcı anketinden edinilen bulgular ışığında tasarlanmıştır. Kullanıcı deneyimini ön planda tutarak geliştirilmiş olan bu uzaktan kumanda, ayak ve sırt bölgelerinin ayarlanması için düşünülmüş bir İskandinav tasarımına sahiptir.

Videolar

HC40 Pil değişimi play-icon

LINAK HC40 FRAME™ el kumandasının pilleri nasıl değiştirilir?

HC40 FRAME™ Standard

HC40 FRAME™ Standard, ayarlanabilir konfor yatakları için geliştirilmiş bir el kumandasıdır. Standart yatak sistemleri için tasarlanmış olan bu el kumandası ile sırt ve ayak ister tek olarak ister birlikte hareket ettirilebilir. Kablosuz olarak çalışan el kumandası, yatakta rahatsız edici kabloları gereksiz kılmaktadır.

El kumandasının metalik çerçevesi, mat siyah yüzey ile mükemmel bir görsel uyumluluk sağlamaktadır. Arka yüzeyinde bulunan referans çizgileri ve ön yüzeydeki içbükey ve dışbükey tuşlar, kullanıcıya kolay bir kullanım sunmaktadır.

HC40 FRAME, kolayca özelleştirilebilecek şekilde geliştirilmiştir: Tasarımı, belirli bir marka veya yatak serisi için rengiyle beraber özelleştirin.

HC40 FRAME™ Standard teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

TWINDRIVE TD4 Standard kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK TWINDRIVE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

TWINDRIVE® TD5 Standard kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK TWINDRIVE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

HC40 FRAME™

Ayarlanabilir konfor yatakları için “siz düşünülerek tasarlanmış”, yeni nesil el kumandaları. HC40 FRAME™, kendisini aynı serideki HC40 TWIST™ modelinden metalik çerçeveli görsel tasarımı ile ayırt etmektedir.

Görüntüle

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Sahip olduğu düşük ses seviyeleri ve boyutları ile hem yaylı hem latalı yataklarda kullanılan TWINDRIVE sistemlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Konfor alanınızı genişletin

Dinlenme yataklarında kullanılan aktüatör sistemlerinin, güvenli ve kullanıcısını hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacak güvenilirliğe sahip olmalarının öneminin LINAK olarak bilincindeyiz. TWINDRIVE sistemi, yatak üreticileri için doğru sistemdir.

Görüntüle

HC40 FRAME™: Piller nasıl değiştirilir?

HC40 FRAME™ el kumandasının pil değişiminin nasıl yapıldığını öğrenin

  1. Oval kemer şekilli kısımda bulunan düğmeye basarak pil kapağını açın
  2. Pil kapağı açılır ve yerinden kolayca alınabilir
  3. Şimdi 2 adet AAA pili değiştirebilirsiniz
  4. Kapağı yerine oturtmak için alt kısmını yerine yerleştirin ve ardından “aşağı ok” işaretinin altına basın

HC40 serisi hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.linak.com/HC40 adresini ziyaret edin

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.