HC40 FRAME std: Konfor yatakları için İskandinav tasarımına sahip el kumandası
Kumandalar

HC40 FRAME™ Standard

LINAK® tarafından modern konfor yatakları için geliştirilen HC40 FRAME™, kapsamlı bir kullanıcı anketinden edinilen bulgular ışığında tasarlanmıştır. Kullanıcı deneyimini ön planda tutarak geliştirilmiş olan bu uzaktan kumanda, ayak ve sırt bölgelerinin ayarlanması için düşünülmüş bir İskandinav tasarımına sahiptir.

Ürün tanımı

HC40 FRAME™ Standard

HC40 FRAME™ Standard, ayarlanabilir konfor yatakları için geliştirilmiş bir el kumandasıdır. Standart yatak sistemleri için tasarlanmış olan bu el kumandası ile sırt ve ayak ister tek olarak ister birlikte hareket ettirilebilir. Kablosuz olarak çalışan el kumandası, yatakta rahatsız edici kabloları gereksiz kılmaktadır.

El kumandasının metalik çerçevesi, mat siyah yüzey ile mükemmel bir görsel uyumluluk sağlamaktadır. Arka yüzeyinde bulunan referans çizgileri ve ön yüzeydeki içbükey ve dışbükey tuşlar, kullanıcıya kolay bir kullanım sunmaktadır.

HC40 FRAME, kolayca özelleştirilebilecek şekilde geliştirilmiştir: Tasarımı, belirli bir marka veya yatak serisi için rengiyle beraber özelleştirin.

Ürün teknik veri sayfası

HC40 FRAME™ Standard teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

HC40 Advanced kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, HC40 Advanced el kumandasının nasıl eşleştirildiğini, ayarlandığını ve kullanıldığını anlatmaktadır.

HC40 FRAME™

Ayarlanabilir konfor yatakları için “siz düşünülerek tasarlanmış”, yeni nesil el kumandaları. HC40 FRAME™, kendisini aynı serideki HC40 TWIST™ modelinden metalik çerçeveli görsel tasarımı ile ayırt etmektedir.

Görüntüle

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Sahip olduğu düşük ses seviyeleri ve boyutları ile hem yaylı hem latalı yataklarda kullanılan TWINDRIVE sistemlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.