Contact.ContactUsHere
Kumandalar

HB80

Hastane yataklarında, tedavi koltuklarında veya hasta taşıma liftlerinde kullanılan LINAK aktüatör sistemleri için IPX6 Washable el kumandası. Tercihe bağlı olarak aydınlatmalı olan 10-12 ergonomik tuş ile gelmektedir.

HB80

HB80 el kumandası, ele uygun olarak optimize edilmiş ergonomik bir tasarıma sahiptir. Bu el kumandası; hastane yatakları, hasta taşıma liftleri ve tedavi/muayene koltukları gibi her türlü MEDLINE® & CARELINE® uygulaması için uygundur.

HB80 el kumandası, 10 veya 12 tuşa kadar sunan modelleriyle temin edilebilir.

Diğer avantajları:

  • El kumandasını sabitlemek için kullanılabilecek tercihe bağlı kanca veya mıknatıs
  • Üzerinde farklı semboller olan çeşitli standart ön kapak versiyonları ile temin edilebilir. Farklı bir görünüm için ön kapaklar kolayca özelleştirilebilir
  • LINAK OpenBus™ kontrol kutuları ile kullanılabilecek, tercihe bağlı tuş aydınlatması. Karanlık ortamlarda ayırt edilebilirlik ve kullanım kolaylığı için
  • Tercihe bağlı IPX6 Washable DURA™ koruma sınıfıyla suya karşı yüksek direnç

HB80 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

LINAK IPX6 Washable DURA™ el broşürü

Yıkanabilirlik, günümüz sağlık sektöründe önemli bir özellik olarak öne çıkmaktadır. Ayarlanabilir hastane ve sağlık ekipmanları için LINAK IPX6 Washable DURA™ – temizlikte gelinen son nokta.

Görüntüle

Zemin yatağı çözümleri

Yataklar, neredeyse zemin seviyesine kadar alçaltılabilecek şekilde üretilebilir. Yatağın alçaltılabilmesi, hastanede yatan hastaların veya yaşlı insanların kazara düşmelerinin önlenebilmesi anlamına gelir.

Görüntüle

Sedye çözümleri

Mobil uygulamalar için eksiksiz işlevsellik, batarya gücü ve konfor. LINAK; sedyelere, tekerlekli yataklara ve diğer mobil uygulamalara yönelik sistem çözümleri sunmaktadır.

Görüntüle

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Görüntüle

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Tedavi koltukları ve muayene masaları çözümleri

Esnek işlevsellik ve gelişmiş ergonomi, günümüz tedavi koltukları ve muayene masaları için gerekli özelliklerdir.

Görüntüle

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Görüntüle

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.