HC40 TWIST Std: Ayarlanabilir konfor yatakları için birinci sınıf el kumandası tasarımı
Kumandalar

HC40 TWIST™ Standard

LINAK®’ın HC40 TWIST™ Standard el kumandası, ayrıcalıklı modern konfor mobilyaları için geliştirilmiş kablosuz bir kumandadır. Öncelikli kullanım alanı olarak, ayak ve sırt bölgelerinin ayarlanması öngörülmüştür. Kapsamlı bir kullanıcı anketinden edinilen bulgular doğrultusunda geliştirilen tasarım sayesinde, temel sistemler için ergonomik ve şık bir tercih olarak öne çıkmaktadır.

Ürün tanımı

HC40 TWIST™ Standard

Elektrikli ayarlanabilir yataklar için geliştirilmiş HC40 TWIST™ Standard el kumandası, modern yatak odası tasarımlarıyla görsel uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. El kumandası tasarımında yeni bir standart belirleyen HC40 TWIST, temel yatak sistemlerinin bile iyi tasarlanmış bir el kumandası ile donatılabilmesini sağlamaktadır. Sırt ve bacak bölgeleri ister tek olarak ister birlikte yukarıya/aşağıya hareket edebilen temel yatak sistemleri için tasarlanmıştır. 

HC40 TWIST, sağ veya sol el ile ergonomik bir kullanım sunmaktadır. Ele alındığında ilk fark edilen şey, yatağı kontrol ederken elin ne kadar doğal ve rahat kullanılabildiğidir. Arka yüzeyinde bulunan referans çizgileri ve ön yüzeydeki içbükey ve dışbükey tuşlar, kumandanın tek elle rahatça kullanılabilmesini ve tüm fonksiyonlara bakmadan kolayca erişilebilmesini sağlamaktadır. 

HC40 TWIST, kolayca özelleştirilebilecek şekilde geliştirilmiştir. Tasarımı, belirli bir marka veya yatak serisi için rengiyle beraber özelleştirin.

Ürün teknik veri sayfası

HC40 TWIST™ Standard teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

HC40 Advanced kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, HC40 Advanced el kumandasının nasıl eşleştirildiğini, ayarlandığını ve kullanıldığını anlatmaktadır.

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Sahip olduğu düşük ses seviyeleri ve boyutları ile hem yaylı hem latalı yataklarda kullanılan TWINDRIVE sistemlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.