Kumandalar

HC40 TWIST™ Standard

LINAK®’ın HC40 TWIST™ Standard el kumandası, ayrıcalıklı modern konfor mobilyaları için geliştirilmiş kablosuz bir kumandadır. Öncelikli kullanım alanı olarak, ayak ve sırt bölgelerinin ayarlanması öngörülmüştür. Kapsamlı bir kullanıcı anketinden edinilen bulgular doğrultusunda geliştirilen tasarım sayesinde, temel sistemler için ergonomik ve şık bir tercih olarak öne çıkmaktadır.

HC40 TWIST™ Standard

Elektrikli ayarlanabilir yataklar için geliştirilmiş HC40 TWIST™ Standard el kumandası, modern yatak odası tasarımlarıyla görsel uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. El kumandası tasarımında yeni bir standart belirleyen HC40 TWIST, temel yatak sistemlerinin bile iyi tasarlanmış bir el kumandası ile donatılabilmesini sağlamaktadır. Sırt ve bacak bölgeleri ister tek olarak ister birlikte yukarıya/aşağıya hareket edebilen temel yatak sistemleri için tasarlanmıştır. 

HC40 TWIST, sağ veya sol el ile ergonomik bir kullanım sunmaktadır. Ele alındığında ilk fark edilen şey, yatağı kontrol ederken elin ne kadar doğal ve rahat kullanılabildiğidir. Arka yüzeyinde bulunan referans çizgileri ve ön yüzeydeki içbükey ve dışbükey tuşlar, kumandanın tek elle rahatça kullanılabilmesini ve tüm fonksiyonlara bakmadan kolayca erişilebilmesini sağlamaktadır. 

HC40 TWIST, kolayca özelleştirilebilecek şekilde geliştirilmiştir. Tasarımı, belirli bir marka veya yatak serisi için rengiyle beraber özelleştirin.

HC40 TWIST™ Standard teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

TWINDRIVE TD4 Standard kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK TWINDRIVE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

TWINDRIVE® TD5 Standard kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK TWINDRIVE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Sahip olduğu düşük ses seviyeleri ve boyutları ile hem yaylı hem latalı yataklarda kullanılan TWINDRIVE sistemlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

HC40 TWIST™

Ayarlanabilir konfor yatakları için “siz düşünülerek tasarlanmış” yeni nesil el kumandaları. Benzersiz kıvrımlı ergonomik şekle sahip HC40 TWIST™, kendisini HC40 FRAME™ modellerinden görünüşü ile ayırt etmektedir.

Konfor alanınızı genişletin

Dinlenme yataklarında kullanılan aktüatör sistemlerinin, güvenli ve kullanıcısını hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacak güvenilirliğe sahip olmalarının öneminin LINAK olarak bilincindeyiz. TWINDRIVE sistemi, yatak üreticileri için doğru sistemdir.

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.