Contact us here
 

LINAK Communication Interface

Sağlık işletmenizin dijital potansiyelini ortaya çıkarın.

LCi masaüstünde ve LINAK ürünleri

Bluetooth® veya Kablolu İletişim

LCi, OEM'lerin kablolu (UART) ya da kablosuz (Bluetooth) arayüz üzerinden LINAK iletişim kurabilen yazılımlar oluşturmasına olanak sağlayan bir iletişim protokolüdür.

LINAK kontrol kutusunda kullanılan LCi
 
 
LINAK kontrol kutusunda kullanılan LCi

LINAK Sistemlerinden anlık sistem verilerini alın

Sorun giderme, temizlik veya servis gerektiren sistemleri hızlıca belirlemek için sistem durumu bilgilerini çekin, düşük batarya gibi durum bildirimlerini alın veya yetkili kullanıcıların kullanım geçmişini, aktüatör durumunu ve daha fazlasını güvenli bir şekilde okumasını sağlamak için Bluetooth ile eşleştirin.

 
 

LINAK Sistemlerine komut gönderin

LCi, OEM'lerin kendi sistem komutlarını da geliştirebilmelerini sağlayarak, ekibinizin tasarladığı özel bir arayüz üzerinden aktüatör kontrollerini her zamankinden daha fazla özelleştirilebilir hale getirmektedir.

LINAK kontrol kutusunda kullanılan LCi
 
 
LCi görseli

Kullanıcı arayüzü ve özellikler üzerinde tam kontrol

Kablolu bağlantıyla, LCi, LINAK kontrol kutuları ile iletişim için yalnızca bir çerçeve olduğundan dolayı, OEM'ler entegrasyonlarının özelleştirilmesi üzerinde tam kontrole sahip olarak işlerine en uygun aracı veya ürünü geliştirebilmektedirler.

 
 

OneConnect Aboneliğine dahildir

OneConnect LCi çerçevesi üzerine kurulu olduğundan ve bu teknolojiyi kullanarak iletişim kurduğundan, hem OneConnect hem de LCi erişimi tek bir abonelikte bir araya getirilmiştir.

OneConnect hakkında daha fazla bilgi edinin

LCi mobil uygulaması
 

 

LCi uygulama örnekleri

  • Tedavi sırasında bir uzvun hareket aralığını sınırlamak amacıyla bir veri tabanından hastanın ilerlemesini iletmek için bir kas rehabilitasyon cihazının geliştirilmesi.
  • Sistem pil seviyesini, bir tartı sisteminden hasta ağırlığını görüntüleyen ve sistemdeki çeşitli bileşenlerin hareket etmesine olanak tanıyan özel bir dokunmatik ekran arayüzünün geliştirilmesi.
  • Tesisteki tüm tıbbi yatakların durumunun (servis gerekli, düşük batarya, sistem hatası, temizlik gerekiyor, güvenli durum) bir Bluetooth yönlendirici üzerinden veri tabanına aktarılması.
 

Not: LCi, önemli ölçüde programlama uzmanlığı ve UART veya Bluetooth iletişimini iyi anlamayı gerektiren bir geliştirme kitidir ve her OEM için uygun olmayabilir. Ekibimizle iletişim kurmak için "daha fazla bilgi edinin"e tıklayın. Projenizi ayrıntılı biçimde görüşmekten memnuniyet duyarız. LCi, Bluetooth üzerinden COL50, CO71, CO61 (belirli versiyonlar), CA63 ve CO53 (belirli versiyonlar) ile veya kablolu MDI bağlantısı üzerinden COL50, CO71, CO61, CO53 ve CO65 ile uyumludur.

 

 LINAK Ürünleriniz için LCi
hakkında daha fazla bilgi alın

Bluetooth® marka adı ve logoları, Bluetooth SIG Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır ve bu markaların ve logoların LINAK® tarafından her türlü kullanımı lisans altındadır.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now