Kumandalar

HB190

Ameliyat masaları veya üst segment hastane yatakları gibi gelişmiş tıbbi uygulamalar için tasarlanmış gelişmiş el kumandası. El kumandası, sahip olduğu 19 tuş ve 21 LED ile kullanıcıların çeşitli hareket seçeneklerine ve özelliklere kolayca erişebilmelerini ve bu sayede hastalar ile daha verimli ve hassas bir şekilde ilgilenebilmelerini sağlar.

HB190

HB190, üst segment tıbbi ekipmanlara yönelik tasarlanmış gelişmiş bir el kumandasıdır. 9,5 satırdan oluşan tuş takımı, hasta bakım personeline kullanabilecekleri 19 tuş sunmaktadır.

21 LED ile donatılmıştır ve bu sayede batarya, kilitlenme ve hizmet durumlarının kolayca görülebilmesini sağlayan kullanıcı dostu bir çözümdür.

Değiştirilebilir bir kablo ile gelen HB190, uzun bir kullanım ömrü sağlayan IPX6 Washable DURA™ koruma standardına sahiptir.

HB190 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

Çok tuşlu tasarımı ile gelişmiş hareket çözümleri için ideal bir el kumandası

LINAK® HB190 el kumandası, ayarlanabilir tıbbi ekipmanlardaki karmaşık hareketlerin kontrolünü hiç olmadığı kadar kolaylaştırmaktadır. HB190 el kumandası 19 tuş ve 21 LED ile donatılmış olup, faydalı birçok özelliğin kolayca erişilebilir ve kontrol edilebilir olmasını sağlamaktadır.

Görüntüle

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.