Contact.ContactUsHere
Kumandalar

ACO

Attendant Control OpenBus (ACO), birçok tercihe bağlı fonksiyona sahip, esnek bir kontrol panelidir. El kumandası olarak ve/veya belli hareketleri engellemek amacıyla kullanılabilir. OpenBus kontrol kutuları ile uyumludur.

ACO

Optimum maliyetli ve kompakt boyutlu bir kontrol kutusu olan Attendant Control OpenBus™ (ACO), el kumandası olarak veya belli hareketleri engellemek amacıyla kullanılabilen 21 tuşlu bir kumandadır. Engellenen hareketler, sarı LED’ler vasıtasıyla gösterilmektedir. 

ACO, OpenBus arayüzünü kullanan kontrol kutularıyla uyumludur. ACO, tıbbi personelin yatağın konumunu titizlikle ayarlayabilmesini gerektiren gelişmiş hastane yataklarına ve bakımevi tipi hasta tedavi yataklarına monte edilmektedir.

ACO, hasta bakım personelinin yataktaki kritik konumları ayarlayabilmesini sağlar ve hastaya yalnızca sınırlı oranda ayar yapabilme imkânı tanımaktadır. Hasta bakım personeline sağlanan yüksek kontrol seviyesi, hastanın sırtının dikkatlice konumlandırılmasını gerektiren omurga yaralanmaları veya benzer durumlarda kritik önem taşımaktadır. 

ACO, ergonomik bir tasarıma sahiptir ve en gelişmiş ekipmanlara bile kolayca monte edilebilir. ACO, hemşirenin istediği yere yerleştirebilmesini sağlayan bir esnek bir “kanca”ya sahiptir, hastanın erişemeyeceği bir yere (örneğin yatağın ayak ucuna) monte edilir ve hasta için uygunsuz veya tehlikeli olabilecek durumlarda (örneğin ayağı kırık hasta) fonksiyonların el kumandası üzerinden kullanılması engellenebilir.

ACO teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Görüntüle

LINAK IPX6 Washable DURA™ el broşürü

Yıkanabilirlik, günümüz sağlık sektöründe önemli bir özellik olarak öne çıkmaktadır. Ayarlanabilir hastane ve sağlık ekipmanları için LINAK IPX6 Washable DURA™ – temizlikte gelinen son nokta.

Görüntüle

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Görüntüle

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.