Contact us here
Kumandalar

DPI

Oturarak/ayakta çalışılan masalar için geliştirilen DPI masa kumandası serisi, yenilikçiliği ve performansı yeni bir seviyeye taşıyor. Gelişmiş ve sade tasarım, sezgisel kumanda kolu üzerinden anında yükseklik ayarı ve dahili çarpışma önleme sensörü. Hepsi tek bir masa kumandasında.

DESKLINE CBD6S ve IC sistemleri ile de hemen kullanılabilir. Ayrıca ekranla donatılmış gelişmiş modeli (DPI1C) de mevcuttur.

Yüksekliği ayarlanabilir ofis masasını bir LINAK DPI masa kumandası ile ayakta durma pozisyonuna yükselten bir kadın. play-icon

Dahili çarpışma önleme sensörlü DPI masa kumandaları

DPI

Modern bir tasarıma ve çarpışma önleme sensörüne sahip Desk Panel DPI1K, temel bir masa kumandasının tüm gereksinimlerini karşılar.

Yüksekliği ayarlanabilir ofis masasının yukarıya ve aşağıya hareketi, kumanda kolunun istenilen yönde hareket ettirilmesiyle kolayca gerçekleştirilebilir. Yani, masayı ayarlarken kumandaya bakmanız bile gerekmez.

Sensör ile çalışan dahili çarpışma önleme çözümü, masanın hareketi sırasında bir çarpışmanın meydana gelmesi durumunda masada veya çarptığı nesnede oluşabilecek hasarı minimuma indirir. Bu çözüm hem masanın eğildiğini hem de sert ve yumuşak engeller ile çarpışmaları algılayabilir.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now
DPI teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

DPI kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE® ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Bluetooth® marka adı ve logoları, Bluetooth SIG Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır ve bu markaların ve logoların LINAK® tarafından her türlü kullanımı lisans altındadır.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now