Kumandalar

ACOM

Attendant Control OpenBus™ Mini (ACOM), birçok tercihe bağlı fonksiyona sahip, esnek ve uygun maliyetli bir kontrol panelidir. ACOM, elektrikli hareketlerin kontrol edilmesini ve kilitlenebilmesini sağlayan yatak kontrol panelidir. OpenBus™ kontrol kutuları ile uyumludur.

ACOM

ACOM, tıbbi personelin yatağın konumunu titizlikle ayarlayabilmesini gerektiren hastane ve bakımevi tipi hasta tedavi yatakları için ideal kontrol ünitesidir.

ACOM bir OpenBus™ kontrol panelidir ve birçok avantaja sahiptir:

  • Hareket kilitleme fonksiyonlu yatak kontrol paneliyle hastaya daha fazla güvenlik ve hemşireye daha fazla kontrol
  • Yatağın tam kontrolünü sağlamak amacıyla 13 tuşlu ve 7 LED’li akıllı kontrol paneli
  • Acil durumlarda kritik konum fonksiyonlarına ve doğru yatak pozisyonuna kolay erişim

ACOM teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

Hastane yatakları için temel OpenBus™ sistem

Modern sağlık sektörü için ayarlanabilir aktüatör çözümleri Analog aktüatör sisteminizi yenileyin ve OpenBus™ teknolojisinin sunduğu avantajlardan faydalanın

Görüntüle

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Görüntüle

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Görüntüle

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.