Ev mutfakları ve iş yerleri için aktüatör sistemleri 

LINAK, ofisler, iş istasyonları, mutfaklar ve genel olarak mağaza içi sistemler alanlarında piyasanın en geniş ürün portföyünü sunmaktadır. Aktüatör sistemlerimiz, tüm parçaların birbiriyle uyumlu olduğu gerçek sistemlerdir. Her türlü masaya, tezgâha, mutfak dolabına ya da iş istasyonuna kolayca entegre edilebilirler. Kullanıcının sağlığını ve verimini artırmayı amaçlayan, yüksek düzeyde ayarlanabilir ergonomik çalışma alanları yaratırlar.

Farklı gereksinimler için dört farklı motor sistemi
Bir ya da daha fazla aktüatörü bir kontrol kutusu ve el kumandası ile bir araya getirdiğinizde, bir sisteme sahip olursunuz. Ürünlerimizle, çok sayıda sistem çözümü yaratılabilmektedir. Bununlar birlikte tüm sistemler sunduğumuz dört gruptan birine dahil olurlar:

Kolon sistemleri: bu sistemler, motor ünitesi kolonun içinde yer aldığından, zarif bir tasarıma sahiptir.

Motor yuvalı sistemler: bu sistemlerde motor, ürünün üst kısmında açılı biçimde yerleştirilmiştir ve bu sayede kendi tasarımınızla ya da LINAK Kick & Click™ ile bir üst çerçevenin kolayca oluşturulmasını sağlar.

Dış profilsiz aktüatör sistemleri: aktüatör etrafındaki profilleri kendileri geliştirmek isteyen tasarımcılar için idealdir. Size tam tasarım özgürlüğü sağlar.

Baselift sistemleri: kompakt kaldırma üniteleri, genellikle uygulamanın tabanına monte edilir. Bu üniteler, sürekli ayakta ya da oturarak çalışma durumunda çoğu kullanıcı için uygun bir değer olan 100 mm ayarlama aralığına sahiptir.

Haberler ve makaleler

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.