Contact us here

Kaldırma kolonları, kontrol kutuları ve kumandaların yanı sıra çok sayıda aksesuardan oluşan kapsamlı ürün serisiyle LINAK®, müşterilerine ayarlanabilir mobilyaları için mükemmel sistemi tasarlamada ve oluşturmada çok geniş seçenekler sunmaktadır.

Geniş ürün serimizde, kolayca takılmayı, monte edilmeyi ve kullanılmayı sağlayan Plug & Play™ tasarımı kullanılmıştır. Bu şekilde neredeyse her ürün birlikte kullanılabilir ve müşterilere mobilya tasarım süreçlerinde tam esneklik sağlanır.


Tam masa iskeleti çözümleri

Ofis masaları sistemlerinde, kolayca elektrikli oturarak/ayakta çalışılabilen masalar oluşturmak için ihtiyaç duyulan tüm parçaları içeren bir set halinde tam masa iskeleti çözümleri sunmaktayız. Hangisini seçerseniz seçin tüm çözümler yüksek kalitesi, gelişmiş teknolojileri ve kolay entegrasyon sağlayan tasarımları ile göze çarpmaktadır.

LINAK® Desk Frame 1 tam masa iskeleti çözümü, üç özelleştirilebilir set kutusundan oluşmaktadır

Desk Frame 1 - esnek çözüm


Esnek Desk Frame 1 konsepti, tamamen kendi ofis masası tasarımınızı elde etmeniz için temelde tüm DESKLINE® ürünlerinin kullanılmasına ve bir araya getirilmesine olanak sağlamaktadır. Kapsamlı kaldırma kolonları, masa kumandaları, üst masa iskeletleri ve ayak modellerimizden istediğinizi seçebilirsiniz. Hepsini önceden paketlenmiş üç kutu halinde alacaksınız.
Desk Frame 2, LINAK® tarafından sunulan, kolay bir tam masa iskeleti çözümüdür.

Desk Frame 2 - kolay çözüm


Kolay Desk Frame 2 çözümü, yüksek kaliteli bir oturarak/ayakta çalışılabilen bir masa oluşturmanın en hızlı yollarından biridir. Bu çözüm yalnızca birkaç parçadan oluşmaktadır ve kolay monte edilecek şekilde tasarlanmıştır. Yalın tasarımı ve tüm kabloların travers içine gizlenmiş olması ile öne çıkmaktadır. Uyumlu kaldırma kolonları, ayaklar ve masa kumandasını seçip bir araya getirdiğinizde sisteminizi oluşturmaya hazır hale gelirsiniz.
 

Motorlu sistemler

Bir sistem oluşturmak için genel kural olarak bir ya da birden fazla kaldırma kolonunu (ya da aktüatörü) bir kontrol kutusu ve kumanda ile bir araya getirirsiniz. Ürünlerimizle, çok sayıda sistem çözümü yaratılabilmektedir. Bununlar birlikte tüm sistemler sunduğumuz dört gruptan birine dahil olurlar:

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now