Günümüzde modern aileler, evlerini, yoğun bir çalışma haftasından sonra rahatlayabilecekleri ve dinlenebilecekleri bir yer haline getirmeye daha fazla odaklanmaktadır. Bu durum daha fonksiyonel elektrikli ev aletlerine ve ayarlanabilir konfor mobilyalarına olan talebi artırmaktadır.

Yatak odası, sadece uyuduğumuz bir yer değildir. Yenilenmek, rahatlamak, kitap okumak, televizyon izlemek ve belki de Pazar günleri yatakta kahvaltı etmek için yatak odasını tercih edebilmekteyiz. Çevreci iyi tasarımlar konusunda giderek artan tüketici farkındalığı da dikkate alındığında, modern konfor mobilyalarına ihtiyaç duymaktayız. LINAK, bu gereksinimleri karşılamak için müşterileri ile işbirliği yapmaktadır.

Çeşitli aksesuarlar, herhangi bir yatağı artık lüks bir konfor mobilyasına dönüştürebilmektedir. Baş ve ayak kısmının sorunsuz biçimde ayarlanması, buzdağının sadece görünen kısmıdır.

Teknoloji ve trendler

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.