Contact us here
İşte TECHLINE®

TECHLINE, LINAK’ın, en zorlu koşullarda bile gereksinimleri ve spesifikasyonları karşılayacak şekilde tasarlanan güvenilir ve hassas hareket sistemlerine odaklanan segmentidir. 
LINAK, 1980 yılından bu yana, zorlu ortamlarda ağır ve tekrar eden hareketleri gerçekleştirebilen, dayanıklı aktüatör sistemleri geliştirmektedir. Bu geliştirme çalışmaları sırasında sık sık tarım, çiftçilik, inşaat, enerji, endüstriyel otomasyon ve diğer birçok alandaki üreticilerle işbirliği yapılmaktadır.

Müşterilerimizle yakın biçimde birlikte çalışmak, müşterilerimizin ürünlerini geliştirecek ve rekabette bir adım önde olmalarını sağlayacak, özel çözümler sunmanın temelini oluşturmaktadır. Bu felsefe sayesinde TECHLINE, kapsamlı ürün ve uygulama uzmanlığına sahip ciddi bir danışman olarak tüm dünyada güçlü bir şöhrete kavuşmuştur.

TECHLINE çözümlerinin her bir bileşeni, piyasaya sürülmeden önce kapsamlı testlere tabi tutulmaktadır. LINAK Ar-Ge test merkezi, titreşim, sarsılmalar, darbeler, sıcaklık dalgalanmaları, toz, kimyasallar ve suyun kullanıldığı çok sayıda zorlu testlere tabi tutulmaktadır.

LINAK olarak, yasal gereksinimleri karşılayan ve gerekli sertifikalara sahip ürünler sunmak temel ilkelerimizden biridir ve dürüstlük anlayışımızın temelini oluşturmaktadır.

Testler hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız LINAK Ar-Ge test merkezini ziyaret edin. TECHLINE aktüatör çözümlerinin herhangi biri hakkında daha fazla bilgi almak için TECHLINE’ın sayfasını ziyaret edin ya da uygulama web sitelerine bakın.

LINAK Group hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen www.linak.com/about adresini ziyaret edin.

Kırılmaz play-icon

Kırılmaz

IC ve BUS iletişim sistemleri sayesinde, aktüatörlerinizi kolayca izleyebilirsiniz play-icon

IC ve BUS iletişim sistemleri sayesinde, aktüatörlerinizi kolayca izleyebilirsiniz

Dosyalar

TECHLINE ürünlerine genel bakış

Dayanıklı ve güçlü TECHLINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin. Uzun ömürlü, ağır işe dayanıklı ve zorlu koşullara uygun tasarım.

Üretimde ergonomi

Geliştirilmiş ergonomi, kas yorgunluğunu ve kas-iskelet hastalıklarını azaltmada destek olur

LINAK test broşürü

Aktüatör içerisinde bulunan her bir parça, LINAK’ın test merkezinde kapsamlı testlere tabi tutulur. Daha fazla bilgiyi bu klasörde bulabilirsiniz.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now