Contact.ContactUsHere
Kumandalar

BP10

TV koltukları için zarif ve göze batmayan kablosuz kumanda. Mobilyanın içine monte edilen parça, kumandayı mıknatıs ile mobilyanın üzerinde tutar. Bu sayede mobilyanızı özgürce tasarlayabilirsiniz.

Videoyu göster
Videoyu izleyin: LINAK’tan TV koltukları için aktüatör sistemleri play-icon

LINAK’tan TV koltukları için aktüatör sistemleri. Önceliğiniz konfor olduğunda.

BP10

  LINAK® BP12, TV koltukları için geliştirilmiş zarif ve göze batmayan bir kumandadır.

Mobilyanın içine monte edilen manyetik braket sayesinde kumanda koltuk kolunun altında veya koltuğun yanında gizlenebilir. Bu sayede,  kumandayı nereye entegre edeceğinizi düşünmenize gerek kalmadan tasarımınızı özgürce geliştirebilirsiniz..

BP12’nin iki modeli sunulmaktadır: Düz yüzeyli BP12 Classic ve desenli yüzeyli BP12 Weave. Kullanımları son derece kolay olan bu kumandalar, 2 kanallıdır ve dört tuşa sahiptir. 

LA10 sistemi teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Görüntüle

LA10 sistemi kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, TV koltuklarına yönelik LA10 sisteminin nasıl eşleştirildiğini, ayarlandığını ve kullanıldığını anlatmaktadır.

Görüntüle

TV koltukları için aktüatör sistemleri

Ayarlanabilir TV koltukları için geliştirdiğimiz, kablosuz kumandaya sahip güvenilir aktüatör sistemlerimizi keşfedin. Bu sistemi tüm değer zincirini göz önünde bulundurarak geliştirmek için gerekli araştırmaları yaptık.

Görüntüle

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Sahip olduğu düşük ses seviyeleri ve boyutları ile hem yaylı hem latalı yataklarda kullanılan TWINDRIVE sistemlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.