Kumandalar

ACC

Attendant Control Compact (ACC). Maliyeti ve ebatları optimize edilmiş, 11 tuşlu kontrol paneli. Tercihe bağlı olarak hareket kilitleme/ anahtar fonksiyonuyla donatılmış olarak temin edilebilmektedir. OpenBus arayüzlü kontrol kutuları ile uyumludur.

ACC

Optimum maliyetli ve kompakt boyutlu bir kontrol paneli olan ACC (Attendant Control Compact), el kumandası olarak veya belli hareketleri engellemek amacıyla kullanılabilen 11 tuşlu bir kumandadır. Engellenen hareketler, LED’ler vasıtasıyla gösterilmektedir. ACC, CB20 gibi OpenBus™ arayüzünü kullanan kontrol kutularıyla uyumludur.

ACC, tıbbi personelin yatağın konumunu titizlikle ayarlayabilmesini gerektiren gelişmiş hastane yataklarına ve bakımevi tipi hasta tedavi yataklarına monte edilebilmektedir. ACC, hasta bakım personelinin yataktaki kritik konumları ayarlayabilmesini sağlar ve hastaya yalnızca sınırlı oranda ayar yapabilme imkânı tanır. Hasta bakım personeline sağlanan yüksek kontrol seviyesi, hastanın sırtının dikkatlice konumlandırılmasını gerektiren omurga yaralanmaları veya benzer durumlarda kritik önem taşımaktadır.

ACC, ergonomik bir tasarıma sahiptir ve en gelişmiş ekipmanlara bile kolayca monte edilebilmektedir. ACC, hastanın erişemeyeceği bir yere (örneğin yatağın ayak ucuna) monte edilir ve hasta için uygunsuz ve hatta tehlikeli olabilecek fonksiyonların el kumandası üzerinden uygulanmasını engeller.

ACC teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Görüntüle

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Görüntüle

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.