Contact us here

Zor bir probleme başarılı bir çözüm

DL PLUS™ High-speed kaldırma kolonumuz, düşük ses seviyesinden, yük kapasitesinden ve kendini sabitleme özelliğinden ödün vermeden yüksek hız performansı sunmaktadır.

DL PLUS™ High-speed, kaldırma kolonlarında performansı bir üst seviyeye taşımaktadır. Ürün yelpazemizdeki bu yenilik, düşük ses seviyesinden ödün vermeden daha yüksek bir hız sunmaktadır. Maksimum yükün iki katını hiçbir şekilde hareket etmeden tutabilen kendini kilitleme mekanizması, kaldırılan her yükü istenilen yükseklikte stabil olarak tutar. LINAK®’ın kapsamlı ürün yelpazesine kazandırılan bu yüksek hızlı entegre motorlu kaldırma kolonları sayesinde müşterilerinize hem daha hızlı çözümler hem de daha fazla ürün çeşitliliği sunabilirsiniz.

 

Masa yüksekliğini daha hızlı değiştirin

- Beklentileri yüksek günümüz müşterileri için yüksek hızlı bir çözüm

LINAK aktüatörleriyle donatılmış masada oturma pozisyonundan ayakta durma pozisyonuna geçen ofis çalışanları

Yoğun ofis çalışanları için her dakika önemlidir ve yoğun bir günü atlatmanın en mükemmel yolu sağlıklı kalabilmektir. Oturarak/ayakta çalışılan masaların bu kadar beğenilmesinin nedeni de budur. Çünkü çalışırken pozisyon değiştirmek sağlıklıdır. Artık müşterilerinize daha kullanıcı dostu olan ve yüksekliği daha hızlı ayarlanabilen bir çözüm sunabilirsiniz.

 
 

Daha yüksek hız ve aynı düşük ses seviyesi

- Tam yük altında bile neredeyse sessiz

Yüksekliği ayarlanabilir ofis masaları için 3 kademeli LINAK® High-speed kaldırma kolonu

Düşük bir ses seviyesi önemlidir. Üç parçadan oluşan yeni DL PLUS™ High-speed kaldırma kolonlarının çıkardığı ses, yüksek yük altında tam hızda çalıştıklarında bile performansları kadar tatmin edicidir. Kulağı hiçbir şekilde rahatsız etmeyen düşük ses seviyesi, aktüatörün yüksek kalitesine işaret eden özelliklerinden biridir. Gürültülü bir ofiste her desibel önemlidir!

 
 

Tüm tasarımlarla uyumlu ve ihtiyacını duyduğunuz yüksek hızda

- Tak Çalıştır özellikli kaldırma kolonunun farklı hız seçeneklerinden faydalanın

LINAK’tan 60 mm/sn veya 80 mm/sn’lik hız seçeneklerine sahip, yüksek hızlı DL PLUS kaldırma kolonları ve kontrol kutuları

60 mm/sn hıza mı yoksa 80 mm/sn hıza mı ihtiyacınız var? DL PLUS™ High-speed kaldırma kolonunu CBD6S kontrol kutusunun 200 W’lık versiyonuyla birlikte kullandığınızda 60 mm/sn’lik hıza, 300 W’lık versiyonuyla birlikte kullandığınızda ise 80 mm/sn’lik hıza sahip olabilirsiniz. Hepsi bu kadar kolay. Tak Çalıştır (Plug & Play™) diye buna denir.

Müşterilerinizin istediği sistem ister standart olsun ister yüksek hızlı, aradığınız çözümü LINAK DL serisinde mutlaka bulabilirsiniz.

 
 

Tam yük altında olduğunda yüksekliği ve hızı korur

- Ağır yük altında bile güçlü performansından taviz vermez

LINAK kaldırma kolonları kullanılan bir masanın yanında duran bir kadın

Her bir 80 mm/sn hıza ve 600 N kaldırma kapasitesine sahip olan DL PLUS™ High-speed kaldırma kolonu, sunduğu yüksek yük taşıma kapasitesi ve hız performansıyla sizi hayal kırıklığına uğratmaz.

Üstelik maksimum yükün iki katını hiçbir şekilde hareket etmeden stabil tutabilen kendini kilitleme mekanizması, beklenmeyen ekstra yüklerle rahatlıkla baş edebilir.

 
 

Kusursuz ve hassas yükseklik ayarı

- Soft start ve soft stop özelliğinden yüksek hızda bile faydalanabilirsiniz

LINAK DPG masa kumandası ve LINAK kaldırma kolonlarıyla ofis masalarına hassas ve kusursuz yükseklik ayarı

Modern ofis masalarının sunduğu yumuşak hareket deneyiminin ardında yatan nedenlerden biri, kaldırma kolonlarının soft start ve soft stop özelliğidir. Sıkça dikkate alınmayan bu özellik, masanın ani bir şekilde hareket etmesini önlemekle beraber hassas bir şekilde ayarlanabilmesini de sağlar. Bu sayede kahveniz, DL PLUS™ serisi kaldırma kolonlarınız yüksek hızda hareket ederken bile güvende.

 
 

Mobilyalarınızı çarpışmalara karşı koruyun

- Çarpışma önleme sistemiyle ani darbelere son

Ofis masasının sandalyeye çarpmasını engelleyen LINAK Desk Sensor 1 çarpışma önleme sistemi

Masanız yüksek hızla hareket ederken, hasara neden olabilecek cisimlerin çarpışma öncesinde algılanabilmesi önemlidir. DL PLUS™ High-speed kaldırma kolonları için tercihe bağlı iki çarpışma önleme çözümü sunmaktayız: Haricen bağlanabilen Desk Sensor™ 1 (DS1) ve kaldırma kolonuna entegre edilen PIEZO™ teknolojisi. Bu çözümleri müşterinize tek başına veya en üst düzeyde güvenlik için birlikte sunabilirsiniz. Daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

 
 

İdeal sisteminizi geliştirin

- İster performans ister sunum, seçim sizin

LINAK DL PLUS serisindeki 3 kademeli DL6, DL19 ve DL21 kaldırma kolonları, tercihen yüksek hızlı olarak da temin edilebilir

DL PLUS™ High-speed serisine ait DL6 PLUS, DL11 PLUSDL19 PLUS ve DL21 PLUS kaldırma kolonu seçenekleri sayesinde, ergonomik ve ayarlanabilen ofis masası tasarımınız için en ideal sistemi oluşturabilirsiniz. DL PLUS™ High-speed kaldırma kolonları, standart DL PLUS™ kaldırma kolonlarıyla aynı dış görünüme sahip olup daha yüksek hızlı olmalarıyla öne çıkmaktadır.

Bu kaldırma kolonları, LINAK Plug & Play™ sayesinde LINAK Kick & Click™ üst iskelet ve DESKLIFT™ Feet (DL Feet) ile kolayca kombine edilebildiğinden, masa iskeleti çözümümüzden de faydalanabilirsiniz.

 
 

Yüksek beklentileri karşılayan bir çözüm

- Kaliteli masa yükseltme performansı ile yüksek beklentileri karşılar

Yüksekliği ayarlanabilir ofis masaları için sunduğumuz farklı hız seçenekleri: 40 mm/sn, 60 mm/sn ve 80 mm/sn

LINAK’ın entegre motorlu kaldırma kolonlarından oluşan ürün yelpazesi, yeni DL PLUS™ High-speed kaldırma kolonu sayesinde müşterilerinizin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilir. Tercihiniz ister popüler DL modeli olsun ister zarif tasarımlı DL PLUS™ veya yüksek hızlı versiyonu DL PLUS™ High-speed: Yüksek LINAK kalitesinden ve performansından her zaman tam istediğiniz seviyede faydalanabilirsiniz.

 

Masa çözümlerinizin uzun ömürleri ve güvenilirlikleri ile öne çıkmasını istiyorsanız, LINAK DESKLINE® ürünlerine her zaman güvenebilirsiniz.

Desk Frame 1 ile tanışın play-icon

Desk Frame 1 ile tanışın

Desk Frame 1: Ofis masası nasıl monte edilir play-icon

Desk Frame (Masa İskeleti) 1: Ofis masasının monte edilmesi

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now