Lineer Aktüatörler

Tümünü görüntüle lineer aktüatörler

LINAK’ın elektrikli aktüatörleri akıllıdır ve BUS iletişim sistemleri gibi gelişmiş kontrol sistemlerine kolaylıkla entegre edilebilir.

Elektrikli aktüatörlerin montajı, hidrolik ve pnömatik sistemlere kıyasla daha kolaydır. Hortumları ve pompaları olmadığı için, çoğu durumda bakım gerektirmez.

LINAK’ın lineer aktüatörleri sessizdir, temizdir, toksik değildir ve enerji tasarrufludur. Müşterinin tüm ihtiyaçlarını karşılarlar ve kullanım alanına uygulanabilmesi için gerekli olan tüm uluslararası standartlara uygundurlar.

30 yıldan uzun bir süredir elektrikli lineer aktüatör sistemleri ve çözümleri geliştirerek bu alanda uzmanlaşan LINAK, şu alanlara kusursuz hareket kazandırmaktadır: Hastane ve sağlık hizmetleri, ofis ve mutfak, tarım ve çiftçilik, endüstriyel otomasyon ve özel konutlar için hareketli mobilyalar.

LINAK – Dünya standartlarında üretim

LINAK’ın Danimarka’daki merkezinde bulunan birinci sınıf üretim tesislerini görmek için LINAK'a yakından bakın. Elektrikli aktüatörlerimizin yüksek kalitesini nasıl sağladığımıza tanık olacaksınız.

LINAK – Dünya standartlarında üretim play-icon

LINAK – Dünya standartlarında üretim

Dosyalar

TECHLINE ürünlerine genel bakış

Dayanıklı ve güçlü TECHLINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin. Uzun ömürlü, ağır işe dayanıklı ve zorlu koşullara uygun tasarım.

Görüntüle

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Sahip olduğu düşük ses seviyeleri ve boyutları ile hem yaylı hem latalı yataklarda kullanılan TWINDRIVE sistemlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Çalıştığımız sektörler

LINAK, birbirinden farklı uygulama alanlarına kusursuz hareket kazandıran elektrikli lineer aktüatör çözümleri üretmektedir. Sağlık sektöründen tarıma, konforlu mobilyalardan ofis iç dizaynı ve endüstriyel otomasyona kadar uzanan kullanım alanlarının sayısı neredeyse sonsuzdur.
Çalıştığımız sektörlerin kapsamlı çeşitliliğini siz de keşfedin.

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.