Kumandalar

FPP

FPP Esnek Hasta Kontrol Paneli. Esnek kolu sayesinde hastane ve bakımevi tipi hasta tedavi yatakları için idealdir. Hastaların sırt ve bacak desteği gibi uygulamaları kontrol edip ayarlayabilmesini sağlamaktadır.

Ürün tanımı

FPP

Özellikle yaşlı kişiler için geliştirilmiş olan kullanıcı dostu FPP (Flexible Patient Panel - Esnek Hasta Kontrol Paneli), yatağın kenarına monte edilen hareketli bir kola yerleştirip, hastanın kolayca erişebileceği şekilde konumlandırılır.

Hastayı daha bağımsız kılan FPP, son kullanıcılar tarafından ergonomik bir şekilde tasarlanmıştır ve en gelişmiş ekipmanlara bile kolayca monte edilebilir.

FPP esnek bir kola sahip olduğundan dolayı, kolayca erişilip kullanılabilir. Hasta kumandayı kullanmadığın zaman, hafifçe iterek kendinden uzaklaştırabilir. Ayrıca, yere düşüp kaybolması gibi bir tehlike söz konusu değildir. 

FPP, çeşitli yatak türleriyle kullanılmak üzere tasarlandığı için OpenBus™ arayüzünü kullanan kontrol kutularıyla (CB6S, CB16 ve CB20) uyumludur.

Ürün teknik veri sayfası

FPP teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Broşürler ve kılavuzlar

FPP - Flexible Patient Panel (Esnek Hasta Paneli) kullanım talimatı

Bu kullanım kılavuzu, LINAK ekipmanlarının kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Görüntüle

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.