Kumandalar

FPP

FPP Esnek Hasta Kontrol Paneli. Esnek kolu sayesinde hastane ve bakımevi tipi hasta tedavi yatakları için idealdir. Hastaların sırt ve bacak desteği gibi uygulamaları kontrol edip ayarlayabilmesini sağlamaktadır.

FPP

Özellikle yaşlı veya engelli kişiler için geliştirilmiş olan kullanıcı dostu FPP (Flexible Patient Panel - Esnek Hasta Kontrol Paneli), yatağın kenarına monte edilen hareketli bir kola yerleştirip, hastanın kolayca erişebileceği şekilde konumlandırılır.

Hastayı daha bağımsız kılan FPP, son kullanıcılar tarafından ergonomik bir şekilde tasarlanmıştır ve en gelişmiş ekipmanlara bile kolayca monte edilebilir.

FPP esnek bir kola sahip olduğundan dolayı, kolayca erişilip kullanılabilir. Hasta kumandayı kullanmadığın zaman, hafifçe iterek yana yerleştirilebilir. Diğer bir avantajı ise yere düşüp kaybolması gibi bir tehlike söz konusu değildir. 

FPP, çeşitli yatak türleriyle kullanılmak üzere tasarlandığı için OpenBus™ arayüzünü kullanan kontrol kutularıyla uyumludur.

FPP teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Görüntüle

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Görüntüle

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.