Contact us here
Kumandalar

HB200

Her türlü hasta bakım yatağında ve birçok tedavi koltuğunda kullanılan LINAK® OpenBus™ aktüatör sistemleri için kablosuz el kumandası. Müşterinin ihtiyacına göre 6-10 yumuşak tuşa ve IPX6 koruma derecesine sahiptir. Kablolara takılma riskini minimize eder ve sağlık personeline 360 derecelik çalışma alanı sağlar.

HB200

Sağlık ve yatak sektörlerine yönelik geliştirilmiş HB200, Bluetooth Low Energy teknolojisiyle donatılmış kablosuz bir el kumandasıdır. 3 ila 5 tuş satırı ile temin edilebilen kumandanın kanalları, mıknatıslı anahtarı kullanılarak istenildiğinde kilitlenebilir. Kumanda, eşleştirme ve pil durumlarını gösteren bir LED’e sahiptir.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now
HB200 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin

Controls user manual

This user manual will tell you how to install, use and maintain your LINAK electronics.

Sağlık sektöründe kullanılan aktüatör sistemleri için kablosuz el kumandası

LINAK® HB200, ev tipi hasta bakım yatakları ve tedavi koltukları gibi ayarlanabilir sağlık ekipmanları için geliştirilmiş kablosuz ve hafif (98 g) bir el kumandasıdır. Bluetooth® BLE teknolojisi ile donatılmıştır

LINAK IPX6 Washable DURA™ el broşürü

Yıkanabilirlik, günümüz sağlık sektöründe önemli bir özellik olarak öne çıkmaktadır. Ayarlanabilir hastane ve sağlık ekipmanları için LINAK IPX6 Washable DURA™ – temizlikte gelinen son nokta.

Zemin yatağı çözümleri

Yataklar, neredeyse zemin seviyesine kadar alçaltılabilecek şekilde üretilebilir. Yatağın alçaltılabilmesi, hastanede yatan hastaların veya yaşlı insanların kazara düşmelerinin önlenebilmesi anlamına gelir.

Sedye çözümleri

Mobil uygulamalar için eksiksiz işlevsellik, batarya gücü ve konfor. LINAK; sedyelere, tekerlekli yataklara ve diğer mobil uygulamalara yönelik sistem çözümleri sunmaktadır.

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Tedavi koltukları ve muayene masaları çözümleri

Esnek işlevsellik ve gelişmiş ergonomi, günümüz tedavi koltukları ve muayene masaları için gerekli özelliklerdir.

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

HB200 el kumandanızı LINAK sisteminizle nasıl eşleştirebilirsiniz

Elektrikli aktüatör sisteminizi LINAK el kumandası HB200 ile nasıl eşleştireceğinize dair adım adım kılavuz. Doğrudan Eşleştirme Modu sayesinde birkaç saniye içinde bağlantı oluşturabilirsiniz.

Bluetooth® marka adı ve logoları, Bluetooth SIG Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır ve bu markaların ve logoların LINAK® tarafından her türlü kullanımı lisans altındadır.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now