Contact us here
IC Integrated Controller
Arıza sürelerini azaltın ve üretkenliği artırın Tüm gereksinimleriniz için tek bir tedarikçiden yararlanın Daha az karmaşıklıkla zamandan tasarruf edin Her türlü uygulamaya uyacak şekilde özelleştirilebilen hareketler

IC™ aktüatörler DAHA AKILLI BİR SEÇİMDİR

Entegre kontrolörümüz, aktüatör kurulum süresini kısaltır ve her türlü uygulamada verimliliği artırır.

Arıza sürelerini azaltın ve üretkenliği artırın

  • Kolay sorun giderme ve bakım planlamalarında faydalanılabilecek veriler
  • Sürekli iyileştirme için veriye dayalı kararlar
Ayrıntıları göster

Tüm gereksinimleriniz için tek bir tedarikçiden yararlanın

  • Tüm bileşenleri sağlayan tek bir tedatikçi
  • Tam destekli, denenmiş ve test edilmiş LINAK çözümü
Ayrıntıları göster

Daha az karmaşıklıkla zamandan tasarruf edin

  • Daha hızlı geliştirme ve piyasaya sürme süresi
  • Daha az bileşen, montaj hatalarını ve arızaları azaltır
Ayrıntıları göster

Her türlü uygulamaya uyacak şekilde özelleştirilebilen hareketler

  • Uygulamanızla sorunsuz entegrasyon sağlayacak çeşitli arayüzler
  • İhtiyaçlarınıza uygun hareket sağlayan birçok özellik
Ayrıntıları göster
LINAK IC Integrated Controller logosu
 

Yerleşik kontrolörlü LINAK® IC aktüatörler, haricî bileşenlerin sayısını ve üçüncü tarafların güç elektroniği çözümlerine olan ihtiyacı azaltır. Ayrıca, kapsamlı bir arayüz yelpazesi sunarak, üretkenliği geliştiren verilere erişmenizi sağlar. Tüm bunlar, güvenebileceğiniz tek bir tedarikçi tarafından sağlanmaktadır. Her açıdan katma değer sağlayan IC aktüatörlerimiz, uygulama sürecinizin geliştirme, kurulum ve entegrasyon aşamalarında kolaylık sağlar, hareketleri özelleştirilebilir ve daha fazla verimlilik sağlar. Bir sonraki projeniz için LINAK’tan bir IC aktüatör seçmek, birçok yönden doğru bir tercihtir:

 

Akilli seçimler ile azaltilmiş karmaşiklik

– daha hızlı Ar-Ge ve üretim için

Saat yönünün tersine bakan daire şeklinde ok içerisinde saat

IC aktüatörlerimiz, Ar-Ge süreçlerinizi hızlandıracak ve piyasaya sürme sürenizi kısaltacak son derece akıllı hareketler gerçekleştirebilmektedir. IC aktüatörler, haricî güç elektroniği gerektirmedikleri için, daha az bileşene sahip olursunuz. Bu, montaj hatası ve arıza riskini azaltır ve kurulumu hızlandırır. Aynı zamanda, elektrikli aktüatörün daha hızlı faaliyete geçirilmesini veya değiştirilmesini de sağlar. Karmaşıklıktaki bu azalma, aktüatörün her iki yöndeki hareketini kontrol eden tümleşik bir H köprüsü ile mümkün olmaktadır.

 
 

Akilli seçimler ile esnek entegrasyon

– her uygulamaya uygun

Bir dişli çarkla çevrelenmiş yukarı ve aşağı bakan oklar

Bir IC aktüatör, arayüzü olmadan tabii ki hiçbir işe yaramaz. İşinizi kolaylaştırmak amacıyla, kompleks sistemlerde bile tasarım ve entegrasyon sürecinizi hafifletecek, kolayca ulaşılabilen çeşitli endüstriyel arayüzlerimiz bulunmaktadır. Yerleşik arayüzler, aktüatörünüzün hareketini uygulamanızın ihtiyaçlarına göre ayarlayabileceğiniz noktaya daha hızlı ulaşmanızı ve basit lineer hareketin ötesine geçerek tam potansiyelinden faydalanmanızı sağlar. Uygulamanız ister basit ister karmaşık hareket gerektirsin, IC aktüatörümüz her durumda en iyi tercihtir.

 
 

Akilli seçimler ile veri izleme özelliği

– arıza sürelerini en aza indirir ve verimliliği arttırır

Pozitif gelişmeyi gösteren yukarıya dönük eğik ok

Elektrikli aktüatörünüzün durumunu entegre kontrolör sensörlerinden takip etmek için yerleşik işlem gücünden faydalanın. Bu, daha hızlı sorun gidermenize ve duruş sürelerini azaltmak için bakım programı oluşturmanıza olanak tanır. Aktüatör, sensör değerleri sayesinde kendisini yüksek sıcaklıklara, artan akım tüketimine vb. karşı koruyabilir. Bu durum, bir müdahalenin gerekli olduğu anlamına gelebilir. Aktüatör, geçmiş kullanım verilerini saklar ve siz, bu verileri temel alarak sisteminizi sürekli geliştirebilir, uygulamanızın daha akıllı hareket etmesini sağlayabilir ve verimliliği optimize edebilirsiniz.

 
 

Akilli seçimler ile tek tedarikçi

– güvenebileceğiniz tek adres

Onay işaretli karton kutu

Lineer hareket çözümünün tamamını sunan tek bir tedarikçi ile, onlarca yıla dayanan tecrübenizi temel alan denenmiş ve test edilmiş bir teknoloji ile, ürününüzü Ar-Ge aşamasından gelecekteki bakım çalışmalarına kadar optimize edebilirsiniz. Akıllıca bir hareketle, teknik özelliklerden son kullanıcı memnuniyetine kadar her bir sürecin kontrolü elinizde olur.  

 
 

Daha akıllı elektrikli aktüatörler, daha fazla iletişim seçeneğine sahiptir

IC aktüatörlerimiz, sundukları çeşitli endüstriyel ve mobil arayüzleri sayesinde, akıllı ve güvenilir hareket çözümlerimizi mevcut kontrol sistemlerinize kolayca entegre edebilmenizi sağlamaktadır.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now