Kumandalar

FS3

LINAK FS3 ayak pedalı, ister uygulamaya monte edilebilir ister zeminde bağımsız bir ünite olarak kullanılabilir. Bir veya iki kanallı standart modelleri mevcuttur.

FS3

LINAK FS3 ayak pedalı, LINAK kontrol kutuları ve IC aktüatörler ile birlikte kullanılmak üzere geliştirilmiş, ergonomik tasarımlı modüler bir sistemdir.

LINAK® ayak pedalı, örn. hastane yatakları, koltukları ve /masaları gibi uygulamaların kolay ve geliştirilmiş bir şekilde kontrol edilebilmesi için tasarlanmıştır ve son kullanıcılar ile işbirliği içerisinde geliştirilmiştir.

Bu nedenle son derece kullanıcı dostu ve temizlemesi kolay olan ayak pedalı, estetik bir tasarıma sahiptir. FS3, dayanıklı bir yapıya sahip olup, tekli ve çiftli versiyonlarıyla temin edilebilmekle beraber, zemin ve yatak modellerine de sahiptir.

Çiftli versiyonu yatağa monte edildiği zaman, birer adet pedal yatağın her iki tarafına yerleştirilir ve bu sayede yatağın  iki tarafından da kolayca kullanılabilmesini sağlar.

Tedavi koltukları veya yatakları gibi tıbbi uygulamalarda çeşitli hareketleri kontrol edebilmek amacıyla, zeminde kullanılan çiftli versiyon tercih edilebilir.

Ayrıca, FS3’ün hem analog hem de dijital OpenBus™ versiyonları mevcuttur.

FS3 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

LINAK IPX6 Washable DURA™ el broşürü

Yıkanabilirlik, günümüz sağlık sektöründe önemli bir özellik olarak öne çıkmaktadır. Ayarlanabilir hastane ve sağlık ekipmanları için LINAK IPX6 Washable DURA™ – temizlikte gelinen son nokta.

Görüntüle

Tedavi koltukları ve muayene masaları çözümleri

Esnek işlevsellik ve gelişmiş ergonomi, günümüz tedavi koltukları ve muayene masaları için gerekli özelliklerdir.

Görüntüle

Diş hekimi koltuğu çözümleri

LINAK aktüatör sistemleri, diş hekimi koltuklarına kusursuz hareket ve konfor kazandırabilmenizi sağlar.

Görüntüle

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Görüntüle

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.