Contact us here
Kumandalar

FS3

LINAK FS3, tıbbi ekipmanlar ve sağlık uygulamaları için tasarlanmış bir ayak pedalıdır. Sağlık uzmanının hastasıyla ilgilenirken iki elini de kullanabilmesini sağlar. Son derece ergonomik bir kullanım sunan ve standart olarak bir veya iki kanala sahip olan pedalın kablosuz bağlanan versiyonu da temin edilebilir

FS3

FS3: Ergonomik ayak pedalı
LINAK® FS3 ayak pedalı, sağlık sektöründe çalışan uzmanların hastalarıyla ilgilenirken iki ellerini de kullanabilmelerini sağlayan ergonomik ve zarif tasarımlı bir kumandadır.

LINAK® kontrol kutularından ve elektrikli LINAK® IC aktüatörlerden oluşan modüler hareket sistemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Son kullanıcılar görüşleri alınarak geliştirilen FS3, örneğin hastane yatakları, tedavi masaları ve çeşitli tedavi koltukları gibi uygulamaları geliştirmek ve kullanımlarını kolaylaştırmak için özel olarak tasarlanmıştır. Kullanımı ve temizlenmesi kolay olan pedal, zarif ve estetik bir tasarıma sahiptir. 

Ayrıca son derece dayanıklı bir yapıya sahip olan FS3’ün tek veya çift pedallı modelleri temin edilebilir. Çift pedallı model, daha fazla hareketin kontrol edilebilmesini sağlar ve genelde daha gelişmiş uygulamalarda kullanılır.

Hem analog modeli hem de OpenBus™ modeli bulunan FS3, kabloya takılma tehlikesi olan ya da tasarımında özgürlük istenen uygulamalara yönelik olarak kablosuz (Bluetooth®) olarak da temin edilebilir.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now
FS3 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Controls user manual

This user manual will tell you how to install, use and maintain your LINAK electronics.

LINAK IPX6 Washable DURA™ el broşürü

Yıkanabilirlik, günümüz sağlık sektöründe önemli bir özellik olarak öne çıkmaktadır. Ayarlanabilir hastane ve sağlık ekipmanları için LINAK IPX6 Washable DURA™ – temizlikte gelinen son nokta.

Tedavi koltukları ve muayene masaları çözümleri

Esnek işlevsellik ve gelişmiş ergonomi, günümüz tedavi koltukları ve muayene masaları için gerekli özelliklerdir.

Diş hekimi koltuğu çözümleri

LINAK aktüatör sistemleri, diş hekimi koltuklarına kusursuz hareket ve konfor kazandırabilmenizi sağlar.

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Ayak kumandası FS3'ü LINAK sisteminizle nasıl eşleştirebilirsiniz?

LINAK aktüatör sisteminizi FS3 Wireless ayak kumandasıyla nasıl eşleştireceğinize dair, pil kontrolünden "Doğrudan Eşleştirme" nin etkinleştirilmesine kadar, adım adım kılavuz.

Bluetooth® marka adı ve logoları, Bluetooth SIG Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır ve bu markaların ve logoların LINAK® tarafından her türlü kullanımı lisans altındadır.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now