Contact us here
OneConnect™ Logosu

BİR ADIM ÖNDE – OneConnect™ ile

OneConnect™, ihtiyacınız olan TEK dijital çözümdür. Müşterileriniz ve servis teknisyenleriniz için tek bir uygulama, veri depolama için tek bir bulut, tümünü yönettiğiniz tek bir portal. OneConnect’ten faydalanabilmeniz için, yerleşik Bluetooth’lu bir LINAK kontrol kutusu seçmeniz yeterlidir.

OneConnect™ ile her zaman bir adım önde

Yeni OneConnect platformu, sağlık uygulamalarında kullanılan LINAK aktüatör sistemleri ile ilgili tüm dijital hizmetleri sunmaktadır. OneConnect uygulamasını kullanan servis teknisyenlerine ve son kullanıcılara, sistem durumuyla ilgili önemli veriler ve LINAK bileşenleri kullanan ürünler hakkında bilgi sunulur.

OneConnect uygulamasında ürünlerinize markanızı ekleyin, doğrudan son kullanıcılarınızla iletişim kurun ve onlara daya iyi bir ürün deneyimi sunun. OneConnect portalı; kullanıcıları, özelliklerini ve hizmetleri tek noktadan yönetebilmenizi sağlar.

OneConnect portalı, OneConnect özelliklerini ve hizmetlerini tek noktadan yönetebilmenizi sağlar.

OneConnect uygulamasını kullanan teknisyenler; planlı bakım, temizlik veya şarj gerektiren ürünleri arayıp tespit edebilir. Bu da gerekli önlemlerin daha verimli bir şekilde alınabilmesini sağlar. OneConnect, müşterilerinizin bakım, güvenlik ve verimlilik konularında artan beklentilerini kolayca karşılayarak sizi bir adım önde tutar.

LINAK OneConnect™ özellikli uygulama
 
 

Kullanıcı dostu ve ücretsiz OneConnect™ uygulaması

App Store® ve Google Play™ mağazasından ücretsiz olarak indirilebilen OneConnect uygulaması, LINAK®’ın Bluetooth® ile donatılmış ürünlerini otomatik olarak algılayıp hem mevcut sistem durumunu hem de OneConnect portalında yapılandırılmış özel içerikleri görüntüleyebildiğinden dolayı son derece kullanışlı bir çözümdür. Düşük şarj seviyesi ve sistem hataları gibi kritik sistem bilgileri iletebilen uygulama, kullanıcıyı bakım veya temizlik yapılması gerektiğinde de uyarır. Ayrıca, gösterilen durum bilgileri LINAK tarafından uygulamanızın türüne ve ortamına göre özelleştirilebilir.

App Store’da OneConnect uygulamasına yönlendiren QR koduApp Store®’dan indirin

GooglePlay’de OneConnect uygulamasına yönlendiren QR koduGoogle Play™’den indirin

 
 

Temizlik gerekli

Bakım ile ilgili yardım

 

Bakım gerekli

Yardım içeriğini özelleştir

 
 

Sistem bilgilerine güvenli ve kontrollü erişim

OneConnect portalını kullanın ve teknisyenleri uygulamalarınızdaki sistem bilgilerine güvenli bir şekilde erişmeye davet edin. Uygulamanın çalışmasına ve durumuna ilişkin sunulan ayrıntılı ve güvenli bilgiler sayesinde, sistemdeki sorunların temel nedenlerini tespit edip sorunları giderin.

 

OneConnect’i size özel hâle getirin

OneConnect portalı, uygulama içeriğini özelleştirme ve önemli bilgileri doğrudan son kullanıcılarınıza iletme imkânını sunar. Portalı kullanarak uygulamaya logonuzu, ürün görsellerinizi, hızlı kılavuzlar, kullanım kılavuzları, öğretici videolar, iletişim bilgileri ve daha birçok özellik ekleyebilirsiniz.

 

LINAK OneConnect™ özellikli masa ve uygulama

 

OneConnect™ platformu hem size hem de müşterinize avantaj sağlar

  • Ürünlerinizi kullanan müşterilerinizin deneyimini geliştiren dijital bir platform – kullanıma hazır ve öncelikleriniz doğrultusunda özelleştirilebilir
  • Sistem durumu hakkında gerçek zamanlı bilgi sağlayan ücretsiz bir uygulama – gerekli önlemlerin etkili bir şekilde alınabilmesi için
  • Teknisyenler için ayrıntılı sistem bilgilerine güvenli erişim – ekstra donanım gerektirmeyen hızlı ve kolay bir sorun giderme ve bakım çözümü
  • Uygulamayı kendi markanızın kimliğiniz ve içerikleriniz ile özelleştirin – markanızın bilinirliğini artırın ve ürüne özel bilgilere kolay erişim sunun

OneConnect™ ile kullanıcı deneyimini geliştirin ve markanıza değer katın.

OneConnect’ten nasıl yararlanabileceğinizi öğrenmek için bir LINAK temsilcisi ile iletişime geçin.

Bluetooth® marka adı ve logoları, Bluetooth SIG Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır ve bu markaların ve logoların LINAK® tarafından her türlü kullanımı lisans altındadır.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.