Contact us here

İşte HOMELINE®

LINAK®’ın bir segmenti olan HOMELINE, başta konfor yatakları, TV koltukları ve kanepeler olmak üzere, ev mobilyalarında konforu ve ergonomiyi geliştirmek için tasarlanmış komple modüler aktüatör sistemleri geliştirmektedir.

LINAK olarak, yeni fikirleri zarif çözümlere dönüştürerek Ar-Ge’ye, satın alma departmanlarına, tasarımcı perakendecilere ve son kullanıcılara katma değer sağlama ilkesiyle çalışmaktayız. Bu sayede geliştirdiğimiz güçlü, güvenilir ve düşük gürültülü aktüatör sistemleri, mobilyaların genel görünümlerine dikkat çekmeyecek şekilde entegre edilebilen kompakt tasarımlara sahiptir.

Yapılandırılabilir aktüatörler, kontrol kutuları ve özelleştirilebilir kumandalar ile komple sistemler sunan HOMELINE çözümleri, ayrıca akıllı telefonlar için kumanda uygulaması, Yatak Altı Aydınlatmasıve USB bağlantı noktaları gibi tercihe bağlı çeşitli özelliklerle de donatılabilir.

Belirli aktüatör çözümleriyle ilgili daha fazla bilgi için HOMELINE faaliyet alanları web sitesiniveya uygulama şekilleri web sitesini ziyaret edin.

LINAK Group hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen www.linak.com.tr/hakkımızda adresini ziyaret edin.

LINAK TWINDRIVE® TD4 – İkili aktüatör sistemlerinde yeni nesil play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – İkili aktüatör sistemlerinde yeni nesil

Videoyu izleyin: LINAK’tan TV koltukları için aktüatör sistemleri play-icon

LINAK’tan TV koltukları için aktüatör sistemleri. Önceliğiniz konfor olduğunda.

Perde arkası: Slovakya’da LINAK® dual aktüatör üretimi play-icon

Perde arkası: Slovakya’da LINAK® dual aktüatör üretimi

Dosyalar

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Ayarlanabilir yatak ve koltuklara yönelik HOMELINE sistemlerinin ve ürünlerinin çeşitliliğini keşfedin.

Bed Control™ uygulaması – kullanımı kolay ve özelleştirilebilir

Yenilikçi ve alternatif bir kablosuz el kumandası olan Bed Control™ uygulamasından faydalanın. Uygulamada kendi markanızı kullanın, müşterinize sağladığınız konforun ardında kimin olduğunu net bir şekilde gösterin. Nasıl mı? Uygulamayı kendi markanızla nasıl özelleştirebileceğinizi öğrenmek için broşürümüzü inceleyin.

Konfor alanınızı genişletin

Dinlenme yataklarında kullanılan aktüatör sistemlerinin, güvenli ve kullanıcısını hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacak güvenilirliğe sahip olmalarının öneminin LINAK olarak bilincindeyiz. TWINDRIVE sistemi, yatak üreticileri için doğru sistemdir.

Neden ayarlanabilir yataklar seçilmeli?

Yaşınız ne olursa olsun bir elektrikli ayarlanabilir konfor yatağı almak için günlük yaşamınızı etkileyecek altı nedeni öğrenin. Elektrikli ayarlanabilir konfor yatakları ekstra kullanışlılığı ve esnekliği, birçok deneyimin daha rahat olmasını sağlar.

Recliner™ uygulamasının broşürü

LINAK My Recliner™ uygulamasını farklı bir el kumandası olarak kullanın. Uygulamanın sunduklarını ve nasıl özelleştirilebileceğini öğrenin.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now