Contact us here

HOMELINE® ile tanışın

HOMELINE, LINAK’ın konfor mobilyalarına daha fazla konfor ve ergonomi kazandıracak modüler aktüatör sistemleri geliştiren segmentidir.

LINAK, 30 yılı aşkın süredir müşterilerine birinci sınıf elektrikli lineer aktüatör çözümleri sağlamaktadır. Bu zaman zarfında edinilen deneyim ve bilgi birikimi, günümüzde başta konfor yatakları ve dinlenme koltukları olmak üzere, evlerde kullanılan mobilyalara daha fazla konfor kazandırmak için kullanılmaktadır.

LINAK olarak, yeni fikirleri zarif çözümlere dönüştürerek Ar-Ge’ye, satın alma departmanlarına, müşterilere ve tabii ki son kullanıcılara (perakendeciler ve tüketiciler) katma değer sağlama ilkesiyle çalışmaktayız. Bu sayede geliştirdiğimiz güçlü, güvenilir ve düşük gürültülü aktüatör sistemleri, mobilyaların genel görünümlerine dikkat çekmeyecek şekilde entegre edilebilen kompakt tasarımlara sahiptir.

Amacımız, ürünlerimizi sürekli geliştirerek müşterilerimize rekabet üstünlüğü sağlayabilmektir. Örneğin, mobil cihaz uygulamamız dâhil ürünlerimizin kullanımına yarayan tüm kumanda birimleri, müşterimizin markasını yansıtacak şekilde özelleştirilebilmektedir. Ayrıca müşterilerimiz, Ar-Ge çalışmalarında zaman kazandıran yapılandırma aracı sayesinde, üretim sırasında aktüatörleri tam istekleri doğrultusunda kolayca yapılandırabilmektedir.

Bunlar, çeşitli paydaşlarımızdan alınan bilgiler ışığında geliştirilmiş ayrıcalıklardan sadece bazılarıdır. Bu sayede ergonomik ve kullanımı kolay el kumandaları, paralel sürüş, Yatak Altı Aydınlatması ve daha birçok gerçekten değerli çözüm sunabilmekteyiz.

Yapılandırılabilir aktüatörler, kontrol kutuları ve özelleştirilebilir kumandalar ile komple sistemler sunan HOMELINE çözümleri, ayrıca akıllı telefonlar için kumanda uygulaması , Yatak Altı Aydınlatması ve USB bağlantı noktaları gibi tercihe bağlı çeşitli özelliklerle de donatılabilir. LINAK’ta tüm ihtiyaçlarınızı tek çatı altında bulabilirsiniz.

Belirli aktüatör çözümleriyle ilgili daha fazla bilgi için HOMELINE faaliyet alanları web sitesini veya uygulama şekilleri web sitesini ziyaret edin.

LINAK Group hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen www.linak.com.tr/hakkımızda adresini ziyaret edin.

 
LINAK TWINDRIVE® TD4 – İkili aktüatör sistemlerinde yeni nesil play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – İkili aktüatör sistemlerinde yeni nesil

Dosyalar

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Sahip olduğu düşük ses seviyeleri ve boyutları ile hem yaylı hem latalı yataklarda kullanılan TWINDRIVE sistemlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Bed Control™ uygulaması – kullanımı kolay ve özelleştirilebilir

Yenilikçi ve alternatif bir kablosuz el kumandası olan Bed Control™ uygulamasından faydalanın. Uygulamada kendi markanızı kullanın, müşterinize sağladığınız konforun ardında kimin olduğunu net bir şekilde gösterin. Nasıl mı? Uygulamayı kendi markanızla nasıl özelleştirebileceğinizi öğrenmek için broşürümüzü inceleyin.

Görüntüle

Konfor alanınızı genişletin

Dinlenme yataklarında kullanılan aktüatör sistemlerinin, güvenli ve kullanıcısını hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacak güvenilirliğe sahip olmalarının öneminin LINAK olarak bilincindeyiz. TWINDRIVE sistemi, yatak üreticileri için doğru sistemdir.

Görüntüle

Neden ayarlanabilir yataklar seçilmeli?

Yaşınız ne olursa olsun bir elektrikli ayarlanabilir konfor yatağı almak için günlük yaşamınızı etkileyecek altı nedeni öğrenin. Elektrikli ayarlanabilir konfor yatakları ekstra kullanışlılığı ve esnekliği, birçok deneyimin daha rahat olmasını sağlar.

Görüntüle

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.