İşte HOMELINE®

HOMELINE, LINAK’ın konfor mobilyalarının konforunu ve ergonomisini iyileştirmek için tasarlanan, komple modüler aktüatör sistemlerine odaklanan segmentidir.

LINAK, 30 yılı aşkın süredir çok çeşitli müşteriler için piyasa lideri elektrikli lineer aktüatör çözümleri sağlamaktadır. Bu deneyim ve bilgiler, artık daha çok konfor yatakları olmak üzere evlerdeki mobilyaların konforunu geliştirmek için kullanılmaktadır.

LINAK olarak, yeni fikirleri, son kullanıcıya daha fazla değer katacak zarif çözümlere dönüştürmeye odaklanmaktayız. Bunun sonucunda, genel mobilya tasarımına sorunsuz biçimde entegre edilebilen, kompakt tasarıma sahip, güçlü ve güvenilir olmanın, yanı sıra, düşük gürültülü aktüatör sistemleri sunmaktayız. Müşterilerimize rekabet avantajı sağlamak için ürünlerimizi geliştirmeye önem vermekteyiz. Örneğin, LINAK Bluetooth® kumanda çözümü, sadece sıradan bir uzaktan kumanda değildir. Bu çözüm müşterilere daha kişiselleştirilmiş bir ayarlama deneyimi sunmanızı sağlamaktadır. 

LINAK olarak, yeni fikirlere ulaşmak için hareketli mobilyalar konusunda dünyanın en yaratıcı ve yenilikçi tasarımcılarının katıldığı ‘Tasarımın Hareket ile Buluşması’ gibi etkinliklere de ev sahipliği yapmaktayız.

Bu düşünce şekli HOMELINE’ın, tüm önemli pazarlardaki yatak üreticileri arasında gerçekten kaliteli bir tedarikçi olarak itibar kazanmasını sağlamıştır.

Son olarak, HOMELINE aktüatörler, kontrol kutuları ve akıllı telefon kontrol uygulaması , Yatak Altı Aydınlatması ve USB bağlantı noktaları birçok opsiyonel özelliğin yer aldığı tam sistem çözümler sağlamaktadır. LINAK ile gerçek anlamıyla tek noktadan alışveriş yapabilirsiniz.

İlgili aktüatör çözümleri ile ilgili daha fazla bilgi için HOMELINE'ın sayfasını ziyaret edin ya da uygulama web sitelerine bakın.

LINAK Group hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen www.linak.com/about adresini ziyaret edin.
LINAK TWINDRIVE® TD4 – İkili aktüatör sistemlerinde yeni nesil play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – İkili aktüatör sistemlerinde yeni nesil

Dinlenme yatakları için güçlü CBH kontrol kutusu ile kurulan tek aktüatör sistemleri play-icon

Dinlenme yatakları için güçlü CBH kontrol kutusu ile kurulan tek aktüatör sistemleri

LINAK – Dünya standartlarında üretim play-icon

LINAK – Dünya standartlarında üretim

Dosyalar

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Sahip olduğu düşük ses seviyeleri ve boyutları ile hem yaylı hem latalı yataklarda kullanılan TWINDRIVE sistemlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Bed Control uygulaması – kullanımı kolay ve özelleştirilebilir

Yenilikçi ve alternatif bir kablosuz el kumandası olan Bed Control uygulamasından faydalanın. Uygulamada kendi markanızı kullanın, müşterinize sağladığınız konforun ardında kimin olduğunu net bir şekilde gösterin. Nasıl mı? Uygulamayı kendi markanızla nasıl özelleştirebileceğinizi öğrenmek için broşürümüzü inceleyin.

Görüntüle

Konfor alanınızı genişletin

Dinlenme yataklarında kullanılan aktüatör sistemlerinin, güvenli ve kullanıcısını hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacak güvenilirliğe sahip olmalarının öneminin LINAK olarak bilincindeyiz. TWINDRIVE sistemi, yatak üreticileri için doğru sistemdir.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.