Kumandalar

ACK

Attendant Control Keypad (ACK), hemşirelerin kontrol paneli veya yan korkuluğa monte edilen el kumandası olarak kullanılmaktadır. Beş kanala kadar kontrol edebilir. Renk ve grafik tasarım, tercihe bağlı olarak özelleştirilebilir.

ACK

OpenBus™ sistemi, yatağın yan korkuluklarına el kumandası olarak tuş takımlarının monte edilebilmesine olanak tanımaktadır.

ACK’nin iki farklı versiyonu bulunmaktadır: ACK1 ve ACK3. ACK1 tek bir tuş takımına sahipken, ACK3 aynı anda iki tuş takımı ile çalışabilir (tipik olarak hasta yatağı korkuluğunun bir iç ve bir dış tarafındaki tuş takımı).

ACK, kritik konum fonksiyonlarına ve acil durumlarda doğru yatak pozisyonuna kolayca erişilebilmesini sağlamaktadır. ACK’nin bir diğer avantajı, özelleştirilmiş tuş ve diyot düzenleri ve tercih edilen tasarıma ve renge uyarlanmış tuş takımları ile müşterinin özel ihtiyaçlarına uyarlanabilmesidir.

ACK3 modeli daha da fazla avantaj sunmaktadır. Daha fazla konfor ve verimlilik için hastaya ve hemşireye yatağın ayarlanmasına yönelik iki kat ve esnek kontrol sağlamaktadır. ACK3, 2x15 tuş ve 2x7 LED ile yatağın tam ve etkili bir şekilde kontrol edilebilmesini sağlamaktadır.

ACK teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

2D Çizimler

3D Modeller

Uygun 3D çizim bulunamamıştır.
Daha fazla bilgi için lütfen bölgenizdeki LINAK temsilcisiyle iletişime geçin.

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Görüntüle

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.