Contact us here
Kumandalar

ACK

Attendant Control Keypad (ACK), hemşirelerin kontrol paneli veya yan korkuluğa monte edilen el kumandası olarak kullanılmaktadır. Beş kanala kadar kontrol edebilir. Renk ve grafik tasarım, tercihe bağlı olarak özelleştirilebilir.

ACK

OpenBus™ sistemi ile ACK membran ön yüzünü, yatağın yan korkuluklarına entegre edilmiş refakatçi kontrolü veya el kumandaları olarak kullanmak mümkündür.

ACK’nin iki farklı versiyonu bulunmaktadır: ACK1 ve ACK3. ACK1 tek bir membran ön yüzüne sahipken, ACK3 aynı anda iki membran ön yüzü ile çalışabilir (tipik olarak hasta yatağı korkuluğunun bir iç ve bir dış tarafındaki membranlar).

ACK, kritik konum fonksiyonlarına ve acil durumlarda doğru yatak pozisyonuna kolayca erişilebilmesini sağlamaktadır. ACK’nin bir diğer avantajı, özelleştirilmiş tuş ve diyot düzenleri ve tercih edilen tasarıma ve renge uyarlanmış membran ön yüzleriyle müşterinin özel ihtiyaçlarına uyarlanabilmesidir.

ACK3 modeli daha da fazla avantaj sunmaktadır. Daha fazla konfor ve verimlilik için hastaya ve hemşireye yatağın ayarlanmasına yönelik iki kat ve esnek kontrol sağlamaktadır. ACK3, 2x15 tuş ve 2x7 LED ile yatağın tam ve etkili bir şekilde kontrol edilebilmesini sağlamaktadır.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now
ACK teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Temel 2D çizim simgesi

2D Çizimler

3D model simgesi

3D Modeller

Uygun 3D çizim bulunamamıştır.
Daha fazla bilgi için lütfen bölgenizdeki LINAK temsilcisiyle iletişime geçin.

Controls user manual

This user manual will tell you how to install, use and maintain your LINAK electronics.

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now