İş yerlerinde hareketsiz yaşamdan uzaklaşmanın yararlarıyla ilgili bilimsel araştırmaların sayısı her geçen gün artmaktadır. İş günü boyunca biraz hareket etmek, çalışanların daha mutlu, daha sağlıklı ve çok daha üretken olmalarına yardımcı olmaktadır.

Bu durum şirketlerin, hastalığa bağlı işe gelememe durumlarının sayısında azalma ve verim, çalışan memnuniyeti ve bazen genel gelir düzeyinde bir artış elde etmelerine olanak tanıyacaktır.

LINAK, yüksekliği ayarlanabilir ofis masaları, teknik iş istasyonları, endüstriyel iş istasyonları, mağaza tezgâhları ve televizyon ve medya stantlarına yönelik sistemler ve çözümler geliştirerek bu trendin güçlenmesine destek olmaktadır. Modern mutfak tasarımlarında pazardaki uzmanları dinleyen LINAK, mutfak uygulamaları için de benzersiz aktüatörler ve kaldırma kolonları geliştirdi. 

LINAK, çevre dostu PVC içermeyen malzemeler ve en yeni iletişim teknolojilerini kullanarak, geleceğin trendlerini ve teknolojilerini geliştirmek konusunda kararlı biçimde çalışmaktadır. 

 

Teknoloji ve trendler

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.