Contact us here
İşte MEDLINE® ve CARELINE®
MEDLINE® ve CARELINE®, LINAK’ın,  sağlık uygulamalarına yönelik güvenilir aktüatörler ve aktüatör sistemlerine odaklanan segmentidir. Bu uygulamalar arasında yataklar, tedavi koltukları/muayene masaları ve hastaneler, bakım evleri ya da tedavi merkezlerine yönelik koltuklar ve hasta taşıma liftleri ve tekerlekli sandalyeler yer almaktadır.

MEDLINE ve CARELINE, 1990’lı yılların başından bu yana, tüm dünyada gelişmiş çözümlerin önde gelen tedarikçileri arasındaki konumunu korumaktadır. Asıl amaç, müşterilere, dinamik bir pazarın bir adım önünde olmasına yardımcı olmak ve sonuçta tüm dünyada, hastaneler, bakım evleri, çeşitli tedavi merkezleri ve evlerde hastaların ve bakıcıların hayatlarını iyileştirmektir.

LINAK, özellikle sağlık sektörü olmak üzere her zaman küresel trendleri ve gelişmeleri yakından takip etmektedir. Engin bilgileri ve deneyimleri, yenilikçi aktüatör çözümleri geliştirmek için müşterilerle yakın işbirliği içinde çalışmanın temelini oluşturmaktadır.

LINAK MEDLINE ve CARELINE, dünyanın çeşitli yerlerinde bulunan iştiraklerin ve hizmet organizasyonlarının uzmanlığını temel alan, ayrı, stratejik bir iş birimidir.

Sağlık sektörüne yönelik LINAK aktüatör çözümleri ve sistemleri hakkında daha fazla bilgi almak için MEDLINE ve CARELINE’ın iş alanı ya da ilgili uygulama web sitelerine bakın.

LINAK Group hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen www.linak.com/about adresini ziyaret edin.

LINAK’ın kontrol kutusu tasarımı play-icon

LINAK’ın kontrol kutusu tasarımı

LINAK – Lineer aktüatör sistemleri, en ileri teknolojiler ile donatılmış LINAK test laboratuvarlarında test edilir play-icon

LINAK – Lineer aktüatör sistemleri, en ileri teknolojiler ile donatılmış LINAK test laboratuvarlarında test edilir

Dosyalar

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now