Contact us here
Kumandalar

HL400

Bu el kumandası, uzun vadeli hasta bakım uygulamalarında kullanılan LINAK aktüatör sistemlerinin kolay bir şekilde kontrol edilebilmesi için tasarlanmıştır. HL400, hastanın güvenliği açısından engellenmesi gereken fonksiyonların basit bir şekilde kilitlenebilmesini sağlar. Minimalist tasarımı ve IPX6 koruma sınıfı sayesinde temizliği kolayca sağlanabilir ve hem sağ hem de sol el ile rahatça kavranabilir.

HL400

HL400, ev ve bakımevi tipi hasta tedavi yatakları, tedavi koltukları ve hasta kaldırma sistemleri gibi çeşitli tıbbi uygulamalar için tasarlanmıştır. Üzerinde 5 sıra düğme bulunan kumanda, istenmeyen fonksiyonların bir anahtar yardımıyla engellenebilmesini sağlayan bir kilitleme mekanizması ile donatılmıştır.

HL400, LINAK®’ın bazı analog ve tüm OpenBus™ kontrol kutuları ile birlikte kullanılabilir. IPX6 koruma sınıfı sayesinde kolayca temizlenebilen el kumandası, net ve anlaşılır tasarımı sayesinde hem sol hem de sağ el ile kolayca kullanılabilir. Üç farklı tasarıma sahip sabitleme kancası sayesinde çoğu uygulama için uygundur.

HB400 gibi daha gelişmiş LINAK el kumandalarına alternatif sunan HL400, kilitleme mekanizmasıyla donatılmış benzer LINAK el kumandalarına daha ergonomik bir alternatif olarak tercih edilebilir.

HL400 aşağıdaki özellikleri sunmaktadır:

  • Belirli fonksiyonları engelleyebilen LINAK kilitleme mekanizması
  • 5 düğme sırası
  • 5 aktüatöre kadar kontrol etme kapasitesi
  • LINAK analog veya OpenBus teknolojisi
  • Anlaşılır tasarım ve kolay kullanım
  • Kolayca temizlenebilen ergonomik tasarım

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now
HL400 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Temel 2D çizim simgesi

2D Çizimler

3D model simgesi

3D Modeller

Controls user manual

This user manual will tell you how to install, use and maintain your LINAK electronics.

Zemin yatağı çözümleri

Yataklar, neredeyse zemin seviyesine kadar alçaltılabilecek şekilde üretilebilir. Yatağın alçaltılabilmesi, hastanede yatan hastaların veya yaşlı insanların kazara düşmelerinin önlenebilmesi anlamına gelir.

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Tedavi koltukları ve muayene masaları çözümleri

Esnek işlevsellik ve gelişmiş ergonomi, günümüz tedavi koltukları ve muayene masaları için gerekli özelliklerdir.

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Hastane yatakları için temel OpenBus™ sistem

Modern sağlık sektörü için ayarlanabilir aktüatör çözümleri Analog aktüatör sisteminizi yenileyin ve OpenBus™ teknolojisinin sunduğu avantajlardan faydalanın

LINAK HB400 el kumandası

Designed to control movement of healthcare applications. Learn more in this one-pager. Sağlık uygulamalarının hareketini kontrol etmek için tasarlanmıştır. Bu tek sayfalık dökümandan daha fazla bilgi edinin.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now