Contact us here

Yönetim

Değerlerimize olan bağlılığımız bizi motive eden şeydir ve hem işletmemize hem de tüm faaliyetlerimize rehberlik eder. Çalışanlarımıza yetki veriyoruz ve kararlarımızı müşteriyi ve karşılaştıkları zorlukları gözeterek alıyoruz. Müşterilerimizin bize gösterdiği güven bizim için paha biçilmezdir ve dünya çapında güvenilir bir çözüm ortağı olarak bilinmekten onur duyuyoruz. Dünya genelinde uyguladığımız iş etiğimiz, uygunluk politikalarımız ve davranış kurallarımız, müşterilerimizin bize duyduğu bu güveninin temelini oluşturmaktadır.

 

İş ahlakı ve etiği

 

İş ahlakı ve davranış kurallarımız, şeffaf prosedürlerimiz ve her eylemimizin sorumluluğunu üstlendiğimiz duruşumuz ile beraber, tüm faaliyetlerimizin etik ve sistematik bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. Bu, yalnızca çalışanlarımız için değil, aynı zamanda bizim adımıza faaliyet gösteren iştiraklerimiz ve tedarikçilerimiz için de geçerlidir.

 
 

Fabrikada LINAK çalışanları

 
 

Politikalar

Çalışanlarımızın ve tüm paydaşlarımızın sağlığının, refahının ve güvenliğinin korunmasına ve faaliyetlerimizin çevreye etkisinin azaltılmasına önem veriyoruz. Politikalarımız; çalışanlarımızın amaç doğrultusunda çalışmalarını ve hem işlerinde hem de yaşamlarında başarılı olmalarını sağlar ve aynı zamanda büyüme ve ÇSY hedeflerimize ulaşmamıza da yardımcı olur.

Çevre, kalite ve çalışma ortamı politikası

 

Kurumsal sosyal sorumluluk

Müşterilerimiz, güvenilir bir çözüm ortağı olarak bize, ürünlerimizin kalitesine ve çevreye ve topluma karşı sorumlu üretim süreçlerimize güveniyorlar. Bunun nedeni kendimizi sürekli geliştirmemizdir; çünkü yalnızca yeni ürünler ve çözümler geliştirmekle kalmıyoruz, aynı zamanda tüm çalışmalarımızı sorumluluk bilinciyle yapıyoruz ve kendimizi bu açıdan sürekli geliştiriyoruz. Verdiğimiz kararlar, sağduyu ve adım adım gelişme temeline dayanır ve Bu nedenle LINAK ®, beş önemli alanda aktif olarak çalışmaktadır:

  • Biz hayatınızı kolaylaştırırız
  • Biz birbirimize iyi bakarız
  • Bir çevremize iyi bakarız
  • Hem yerel hem de küresel topluluklara karşı sorumluyuz
  • Yeni beklentiler oluştururuz
 

Kurumsal sosyal sorumluluk paragraf 99a - 2024

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now