Contact us here

Ayakta çalışılabilen masalarınızı LINAK’ın komple iskelet çözümüyle tasarlayın

LINAK Desk Frame (DF) sistemi, temel olarak bir üst iskelet, iki veya daha fazla kaldırma kolonu, ayaklar, bir kontrol kutusu ve bir masa kumandasından oluşur.

Desk Frame çözümlerimiz sayesinde, her türlü müşteriye ve bütçeye uygun olan eksiksiz bir yüksekliği ayarlanabilir çalışma masası serisi oluşturmak son derece kolaydır. Kablo kılavuzuna ve bağlantı köprüsüne sahip kompakt veya büyük 2 kolonlu masa iskeletlerinden, çeşitli açılara ve ikili masa konfigürasyonlara sahip 3 kolonlu iskeletlere kadar.

Sunulan esnek seçenek yelpazesinin dahası var: Uyumlu kaldırma kolonları, çeşitli şekillerde ve tiplerde 2 kademeli ve 3 kademeli olarak temin edilebilmektedir. İdeal masa iskeletinizi ararken çarpışma önleme çözümlerini ve çeşitli aksesuar seçeneklerini inceleyin ve komple iskelet sisteminizi bir masa kumandası ile tamamlayın. Masa kumandası olarak kaldır-indir fonksiyonlu temel modeller seçebileceğiniz gibi ekran, bellek ve mobil uygulama desteğine sahip gelişmiş modeller de tercih edebilirsiniz.

Hangi çözümü seçerseniz seçin, her LINAK Desk Frame üstün kalitesi, yenilikçi teknolojisi ve kolayca entegre edilebilen tasarımıyla öne çıkmaktadır. Seçeceğiniz LINAK masa iskeletinde tüm bileşenlerin kolayca monte edilebileceğinden emin olabilirsiniz. Biz buna Plug & Play™ (Tak Çalıştır) diyoruz.

Desk Frame ürün yelpazemiz aşağıdaki üç konsept ile özetlenebilir:

Desk Frame 1: Esnek ve son derece özelleştirilebilir Desk Frame 1, tasarımda özgürlük ve sayısız kombinasyon sunar: Kapsamlı DESKLINE ürün yelpazesindeki üst iskeletler, motor yuvalı kolonlar, ayaklar, masa kumandaları ve çeşitli aksesuarları ihtiyacınıza göre kombine ederek hayalinizdeki yüksekliği ayarlanabilir masayı oluşturun. 2 kolonlu, 3 kolonlu (köşe masaları) veya ikili masa seçenekleri sunulmaktadır. Standart renkler beyaz, gri ve siyahtır; ancak RAL Classic renk kartelasındaki herhangi bir renk de seçilebilir.

 

Desk Frame 2: Yenilikçi Desk Frame 2 çözümü, oturarak/ayakta çalışılabilen yüksek kaliteli bir masa oluşturmanın en hızlı yollarından biridir. DF2, tipik bir iskelete kıyaslandığında, iskelet bileşenleri yeniden düşünülmüş, yeniden tasarlanmış ve optimize edilmiş bir şekilde entegre edildiğinden montajın daha az parça kullanılarak kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilmesini sağlar. Üstelik performanstan ödün vermeden. Önceden yapılandırılmış kombinasyonlar çok çeşitli iskelet tasarımları geliştirebilmenizi sağlar. Beyaz, gri ve siyah renklerde temin edilebilir.

 
 

LINAK masa iskeletleri: Ölçeklenebilir çözüm

LINAK'ın komple Desk Frame çözümünü seçmek, yüksekliği ayarlanabilir bir masa tasarlayıp piyasaya sürmenin hızlı ve kolay yoludur. İster yeni bir şirket olun ister uluslararası bir oyuncu, üretiminizde duyduğunuz ihtiyaçları LINAK’tan istediğiniz zaman istediğiniz miktarda temin edebilirsiniz. Bu, her sipariş döngüsünde komple bir konteyner ürün satın almanıza gerek olmadığı anlamına geliyor. LINAK, her yere zamanında teslimat yapabilir ve bu sayede işinizi LINAK ile güvenle geliştirebilirsiniz.

 

Adrese teslim yapan uluslararası bir çözüm ortağı

Çözüm ortağınız olarak LINAK’ı tercih ettiğinizde, birinci sınıf destek hizmetlerimizden ve üstün kalitemizden faydalanabilirsiniz. Çeşitli bölgelerde bulunan 30 yerel satış ofisimiz sayesinde her zaman yakınızdayız, dilinizi konuşuyoruz, pazarınızı yakından tanıyoruz ve şirketinizin trendleri takip etmesi ve rekabetçiliğini sürdürebilmesi için uluslararası deneyimlerimizi sizinle paylaşabiliriz.

LINAK’ı yüksekliği ayarlanabilir masalar için gerekli çözümleri tek çatı altında sunan global çözüm ortağınız olarak düşünebilirsiniz.

Bizimle hemen iletişime geçin

 

Baştan sona ve her zaman yanınızda

LINAK, 1990 yılından bu yana dünyanın dört bir yanından imalatçılar ve iç tasarımcılar ile yakın iş birliğinde bulunarak, ofis masaları ve iş istasyonları için geliştirdiği elektrikli yükseklik ayarlama sistemleri sayesinde modern iş yeri kavramının yeniden tanımlanmasında önemli katkı sağlamıştır.

Günümüze kadar 10 milyondan fazla masayı kendi sistemleriyle donatmış olan LINAK; yenilikçilik, kalite ve tasarım konularında standartları devamlı yükselterek sektöründeki lider konumunu sürdürmektedir. LINAK’ın oturarak/ayakta çalışılan masalar ile nasıl ve neden yakından ilişkilendirildiğini keşfedin. 

 
Desk Frame 1 ile tanışın play-icon

Desk Frame 1 ile tanışın

Desk Frame 2: Montajı kolay masa iskeleti çözümü play-icon

Desk Frame 2: Montajı kolay masa iskeleti çözümü

Desk Frame 1: Ofis masası nasıl monte edilir play-icon

Desk Frame (Masa İskeleti) 1: Ofis masasının monte edilmesi

Desk Frame 2: Ofis masası nasıl monte edilir play-icon

Desk Frame 2: Ofis masası nasıl monte edilir

Dosyalar

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Desk Frame 1 broşürü

Kendi elektrikli oturarak/ayakta çalışılabilen masanızı oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm bileşenleri sağlayan tam masa iskeleti. LINAK konsepti ‘Desk Frame 1’i keşfedin. Üç setten oluşmaktadır: Kick & Click™ üst çerçeve, DL SetPack (kolonlar, masa kumandası, kontrol kutusu ve kablolar) ve DL Feet.

Hizmet verdiğimiz sektörler

LINAK®, birbirinden farklı uygulama alanlarına kusursuz hareketlilik kazandırmak amacıyla elektrikli lineer aktüatör çözümleri üretmektedir. Geliştirdiği çözümleri sağlıktan tarıma, konfor mobilyalarından ofis donanımlarına ve endüstriyel otomasyona kadar çeşitli sektörlere sunmaktadır.

Çalıştığımız sektörlerin kapsamlı çeşitliliğini siz de keşfedin.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now