Konfor mobilyaları için aktüatör sistemleri
Her yatak, daha iyi hâle getirilebilir. Bazalı ağır yataklar, daha hafif olan latalı yataklar ve televizyon koltukları gibi diğer konfor mobilyaları, elektrikli hareketin sunduğu avantajlardan faydalanabilir. LINAK, her türlü konfor mobilyasına kolayca entegre edilebilecek, tamamen modüler olan aktüatör sistemleri sunmaktadır.

Farklı ihtiyaçlar, farklı çözümler gerektirir
Konfor yatakları için standart ve gelişmiş sistemler sunuyoruz. Yatak tercihiniz ne olursa olsun, her iki sistem de en yüksek düzeyde hareketlilik sunan yüksek kaldırma kapasitesine sahiptir.

Standard serisi aktüatör sistemleri, hareketli sırt ve bacak bölümlerine sahip olup Yatak Altı Aydınlatması ve eş zamanlı hareket gibi modern özellikler ile donatılmış yatak sistemleri içindir. Teknik açıdan bakıldığında, Standard serisi sistem LINAK® TWINDRIVE® dual aktüatörün ya da LA18 IC tek aktüatör setinin Standart versiyonundan ve uygun bir el kumandasından oluşur.

 Advanced serisi aktüatör sistemleri, hareketli sırt ve bacak bölümlerine ve Standart versiyondan bilinen diğer özelliklere sahip olup, ek olarak favori konum, masaj ve daha fazla ayar seçeneği sunan yatak sistemleri içindir. Teknik açıdan bakıldığında, Advanced serisi sistem LINAK TWINDRIVE® dual aktüatörün ya da LA18 IC tek aktüatör setinin Standart versiyonundan, uygun bir el kumandasından ve tercihe bağlı çeşitli aksesuarlardan oluşur.

Sistemlere genel bakış

10 neden

Ayarlanabilir yatağınız için LINAK aktüatör sistemlerini neden tercih etmeniz gerektiğine dair on nedenimiz var.

Göster

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.