Konfor mobilyaları için aktüatör sistemleri
Her yatak, daha iyi hale getirilebilir. Ağır baza tipi döşeklerin kullanıldığı yatakların, yanı sıra, daha hafif latalı yataklarda ya da koltuklarda da konforlu elektrikli ayarlama sistemleri kullanılabilir. LINAK, her türlü konfor mobilyasına rahatça takılabilecek komple modüler aktüatör sistemleri sağlamaktadır.

Farklı ihtiyaçlar için farklı çözümler gerekir
Güçlü ve kompakt tek aktüatör sistemlerinin, yanı sıra, daha çok konfor yataklarında kullanılmak üzere tasarlanan, akıllı dual aktüatör sistemleri sunmaktayız. Her iki sistem de, yatak tercihiniz ne olursa olsun maksimum esneklik sunan yüksek kaldırma kapasitesine sahiptir.

  • Tek aktüatör sistemleri, tipik olarak yatakta hareket sağlayan iki ayrı lineer aktüatör, bir kontrol kutusu, bir el kumandası ve isteğe bağlı olarak çeşitli aksesuarlardan oluşmaktadır.

  • Dual aktüatör sistemi, ayarlama için iki entegre motora ve kontrol kutusuna sahip bir ünitedir. El kumandası ya da herhangi bir aksesuarı (isteğe bağlı) kolayca bağlayabilirsiniz

Çevreye duyarlı sürdürülebilir sistemler
Çevresel konular, giderek daha fazla önem kazanmaktadır. LINAK’ta, bekleme modundaki güç tüketimini 0,1 W gibi düşük bir değere indirmek için ZERO™ teknolojisi kullanılmaktadır. CBH kontrol kutularımız ve harici güç kaynağına sahip TWINDRIVE® motorlarımız, standart olarak düşük güç tüketimine sahiptir. Beklemede düşük güç tüketimine sahip ürünler için ZERO™ logosuna bakın.

Bakım gerektirmeyen ürünlerden yararlanın
Lider bir marka ile çalışıyorsanız, her detayda kaliteyle karşılaşmayı bekleyebilirsiniz. Konfor mobilyaları için her LINAK aktüatör sistemi, %100 fonksiyon testine tabi tutulmaktadır. Yeni ürünler, her zaman kapsamlı bir tekrar eden testler dizisinden geçirilir. Bunun sonucunda, aktüatör sistemlerimiz, monte edildikten sonra neredeyse hiç bakım gerektirmez.

Uygulamanın altındaki boş alanı artırın
Bir LINAK motor sistemi, rahatlıkla yatağın altına yerleştirilebilir. Sistemler, tasarıma sorunsuzca entegre edilerek, uygulamanın altındaki boş alanı kaplamaz. Böylece rahat temizlik yapılmasını sağlar ve eşya saklama alanını daraltmaz.

Haberler ve makaleler

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.