Konfor mobilyaları için aktüatör sistemleri
Her yatak, daha iyi hâle getirilebilir. Bazalı ağır yataklar, daha hafif olan latalı yataklar ve diğer konfor mobilyaları, elektrikli hareketin sunduğu avantajlardan faydalanabilir. LINAK, her türlü konfor mobilyasına kolayca entegre edilebilecek, tamamen modüler olan aktüatör sistemleri sunmaktadır.

Farklı ihtiyaçlar, farklı çözümler gerektirir
Konfor yatakları için standart ve gelişmiş sistemler sunuyoruz. Yatak tercihiniz ne olursa olsun, her iki sistem de en yüksek düzeyde hareketlilik sunan yüksek kaldırma kapasitesine sahiptir.

Standard serisi aktüatör sistemleri, hareketli sırt ve ayak bölümlerine sahip olup Yatak Altı Aydınlatması ve eş zamanlı hareket gibi modern özellikler ile donatılmış yatak sistemleri içindir.  Standard sistem, LINAK® TWINDRIVE™ dual aktüatörün Standard versiyonundan, uygun bir el kumandasından ve uygun bir kablodan oluşmaktadır.

Aktüatör sistemlerinin Advanced versiyonları, hareketli sırt ve ayak bölümlerine ve Standart versiyondan bilinen diğer özelliklere sahip olup, ek olarak favori konum, masaj ve daha fazla ayar seçeneği sunan yatak sistemleri içindir. Teknik açıdan bakıldığında, Advanced sistem, LINAK TWINDRIVE™ dual aktüatörün Advanced versiyonundan,uygun bir el kumandasından, uygun bir kablodan ve tercihe bağlı çeşitli aksesuarlardan oluşmaktadır.

Sistemlere genel bakış

10 neden

Ayarlanabilir yatağınız için LINAK aktüatör sistemlerini neden tercih etmeniz gerektiğine dair on nedenimiz var.

Göster

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.