Contact us here

Aşağıdan en uygun hasta kaldırma çözümünü seçin.

 

LIFT50™/LIFT40™
Güvenilir performans sağlaması için tasarlanmış olup değiştirilebilir bataryalara veya şarj cihazlarıyla gelen gelişmiş sistem çözümü LIFT™️ ile hasta kaldırma sistemlerini bir üst seviyeye taşıyın. Bluetooth®️, turbo modu ve paralel aktüatör hareketleri gibi özellikler, hastanın etkili, güvenli ve kontrollü bir şekilde taşınabilmesini sağlar.

JUMBO™ CARE
Özelleştirilebilir ayarlar, akıllı servis verileri ve klinik kullanıma yönelik kapsamlı güvenlik fonksiyonları sayesinde hasta kaldırma sistemlerine gelişmiş kontrol kazandıran JUMBO™ Care sistemiyle sağlık hizmetlerini bir üst seviyeye taşıyın.

JUMBO™ HOME
Soft start ve acil boşaltma/indirme fonksiyonları gibi temel güvenlik özelliklerini tek bir kullanıcı dostu ünitede birleştiren kompakt JUMBO™ Home sistemiyle evde hasta bakımını kolaylaştırın.

 
 

Danimarkalı bir şirket olarak, yüksek performanslı ürünlerimizin ve sistemlerimizin temel değerlerinden asla ödün vermeyen iyi tasarımlar geliştirmeye dikkat ediyoruz. Temizlenmeleri, anlaşılmaları ve kullanımları kolaydır.

Geliştirdiğimiz çözümler; üstün performansı, yüksek kullanıcı güvenliğini ve teknolojik inovasyonu temsil etmektedir. Benzersiz kontrol ve hassasiyet kazandıran çözümlerimiz, daha fazla güvenilirlik, akıllı veriler ve ergonomik tasarım gibi avantajlar sunar. Bu kombinasyon, kaldırma işlemlerinin etkinliğini artırır ve hastalara daha konforlu ve onurlu bir deneyim sağlar.

Sağlık sektöründe belirli kaldırma ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hassas bir şekilde tasarlanmış LINAK® hasta kaldırma sistemleri serisini keşfedin. LIFT™, JUMBO™ Home ve JUMBO™ Care serilerimiz, hasta taşıma işlemlerine benzersiz imkânlar katar. LIFT serisi, çok çeşitli uygulama alanları için programlanabilir performans sunmaktadır. LIFT40™ modeli dayanıklıdır, sağlamdır ve kablo yönetimini basitleştirir. LIFT50™ modeli güvenli kaldırma, daha hızlı iş akışları ve kablosuz teknolojisiyle hasta bakımını bir üst seviyeye taşımaktadır. JUMBO™ Home serisi, evde hasta bakımında konforlu kaldırma fonksiyonu sağlamaktadır. JUMBO™ Care serisi, profesyonel sağlık hizmetlerinde çok yönlü ve ileri kontrol seçenekleri sağlamaktadır. Güvenliği artırmak, uyumluluk sağlamak ve hem hastaların hem de sağlık personelinin konforunu en üst düzeye çıkarmak amacıyla tasarlanmış olan bu sistemlerin her biri, kusursuz ve güvenilir aktüatör çözümleriyle hayatları kolaylaştırmaya olan bağlılığımızı yansıtmaya devam ediyor.

Bluetooth® marka adı ve logoları, Bluetooth SIG Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır ve bu markaların ve logoların LINAK® tarafından her türlü kullanımı lisans altındadır.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now