Contact us here
Kumandalar

Ekranlı DPI

Oturarak/ayakta çalışılan masalar için geliştirilen DPI masa kumandası serisi, yenilikçiliği ve performansı yeni bir seviyeye taşıyor. Gelişmiş ve sade tasarım, sezgisel kumanda kolu üzerinden anında yükseklik ayarı, ekran ve dahili çarpışma önleme sensörü. Hepsi tek bir masa kumandasında.

iOS ve Android tabanlı ücretsiz Desk Connect™ uygulaması, kullanıcıların favori konumlar gibi çeşitli fonksiyonları kolayca ayarlayabilmelerini ve otomatik sürüş özelliğini etkinleştirebilmelerini sağlar. DESKLINE CBD6S ve IC sistemleri ile de hemen kullanılabilir. Ayrıca ekranı olmayan temel modeli (DPI1K) de mevcuttur.

Yüksekliği ayarlanabilir ofis masasını bir LINAK DPI masa kumandası ile ayakta durma pozisyonuna yükselten bir kadın. play-icon

Dahili çarpışma önleme sensörlü DPI masa kumandaları

LINAK sistemi ile donatılmış ve DPI1C masa kumandası monte edilmiş yüksekliği ayarlanabilir masasını bağlamak için LINAK Desk Connect uygulamasını kullanan bir kişi. play-icon

DPI1C masa kumandasının Desk Connect uygulaması ile kurulumu

Ekranlı DPI

DPI1C masa kumandası, yüksekliği ayarlanabilir ofis masalarına yönelik masa kumandalarında yeni standartları belirlemektedir. Masa kumandasının zarif ve modern tasarımı, yüksekliği ayarlanabilir çeşitli masa tasarımlarıyla harika uyum sağlar. Sahip olduğu çarpışma önleme sensörü, ekran ve favori konum hafızası gibi özellikler sayesinde son derece kullanışlıdır.

Sensör ile çalışan dahili çarpışma önleme çözümü, masanın hareketi sırasında bir çarpışmanın meydana gelmesi durumunda masada veya çarptığı nesnede oluşabilecek hasarı minimuma indirir. Bu çözüm hem masanın eğildiğini hem de sert ve yumuşak engeller ile çarpışmaları algılayabilir.

DPI1C’nin Bluetooth ® teknolojisiyle donatılmış olması, DPI masa kumandasının Desk Connect™ uygulamasına bağlanabilmesini sağlar ve bu sayede kolay ve kolay bir kurulum, ayarlama ve kullanım deneyimi sunar.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now
Desk Connect App™ Teknik Veri Sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

DPI (ekranlı) teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

DPI kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE® ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Bluetooth® marka adı ve logoları, Bluetooth SIG Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır ve bu markaların ve logoların LINAK® tarafından her türlü kullanımı lisans altındadır.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now