Contact us here
İşte DESKLINE®
DESKLINE, LINAK’ın, çeşitli masa türleri, çalışma istasyonları, mutfaklar gibi birçok uygulama için güvenilir aktüatör çözümlerine odaklanan segmentidir. Tüm parçalar hem işlev hem de estetik olarak tasarımınıza uyacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, LINAK Tak Çalıştır (Plug and Play™) sistemi ile montaj da çok kolay biçimde tamamlanabilmektedir.

LINAK, 1990 yılından bu yana, genellikle üreticiler olmak üzere şirket dışından iç mimarlarla da yakın işbirliği içinde çalışarak dünya çapında ofis masaları ve çalışma istasyonları için elektrikli yükseklik ayarlama sistemleri geliştirerek, modern çalışma alanlarının yeniden tanımlanmasına yardımcı olmaktadır.

DESKLINE için işbirliği, ofis masaları, iş tezgahları ve mutfaklar için yeni ve yenilikçi ergonomik çözümler geliştirirken, müşterilerimizle yakın biçimde çalışmak anlamına gelmektedir. LINAK olarak yüksek kaliteli aktüatörler ve kolonlardan oluşan kapsamlı ürün portföyümüze ek olarak, sunduğumuz PIEZO™ ve ZERO™ gibi teknolojilerle sektörün dinamiklerini belirlemekte ve ürünlerimizde PVC içermeyen malzemelerin kullanımını artırarak standartları yükseltmekteyiz. Tüm bunların amacı, son kullanıcı konforunun, yanı sıra, ürününüze olan talebi artırmaktadır.

Aynı zamanda, hareketli mobilyalar konusunda dünyanın en yaratıcı ve yenilikçi tasarımcılarının katıldığı ‘Tasarımın Hareket ile Buluşması’ gibi etkinliklere de ev sahipliği yapmaktayız.

Bu işbirlikçi felsefe sayesinde LINAK DESKLINE, yüksek kaliteli hareketli çözümlerde, dünyanın önde gelen sağlayıcıları arasında yer almaktadır. Günümüzde, uygulamalar, mevzuatlar ve genel olarak piyasa konusunda geniş bilgiye sahip, konuya odaklı bir iş ortağı ve danışman olarak tüm dünyada önemli bir şöhrete sahibiz.

LINAK DESKLINE, dünyanın çeşitli yerlerinde bulunan iştiraklerin ve hizmet organizasyonlarının uzmanlığını temel alan, ayrı bir stratejik iş birimidir.

DESKLINE aktüatör çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak için DESKLINE’ın sayfasını ziyaret edin ya da uygulama web sitelerine bakın.

LINAK Group hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen www.linak.com/about adresini ziyaret edin.
Hareket Yaşamaktır. play-icon

Hareket yaşamaktır

Sağlığınız için Ayağa Kalkın play-icon

Sağlığınız için ayağa kalkın

Oturarak/ayakta çalışılabilen ofis masasının başında duran bir kadın play-icon

Oturarak/ayakta çalışılabilen masalar ile daha sağlıklı bir yaşam

Desk Frame 1 ile tanışın play-icon

Desk Frame 1 ile tanışın

Desk Frame 2: Montajı kolay masa iskeleti çözümü play-icon

Desk Frame 2: Montajı kolay masa iskeleti çözümü

play-icon

DPG Masa Kumandası – Davranışı şekillendirmek üzere tasarlandı

play-icon

Desk Control App ile oturarak/ayakta çalışmaya uygun masanızı daha verimli kullanın

3 kademeli LINAK High-speed kaldırma kolonlarıyla donatılmış yüksekliği ayarlanabilir masa başında duran ofis çalışanı play-icon

DL PLUS™ High-speed kaldırma kolonları

Dosyalar

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Mutfak çözümleri

Mutfağınızı bir üst seviyeye taşıyın. Elektrikli hareketliliğin yarının mutfaklarını ne şekilde geliştirebileceğini düşündüğümüzde sınır tanımıyoruz.

Ekran ve monitör standı çözümleri

Ekran ve monitör stantlarına elektrikli hareket kazandırın, mesajınızı son kullanıcının göz hizasına taşıyarak iletişimi güçlendirin.

Mağaza içi çözümleri

LINAK’ın elektrikli aktüatörleriyle donatılmış, yüksekliği ayarlanabilir tezgâhlar, çalışanların istedikleri zaman duruşlarını değiştirerek çalışabilmelerini sağlar.

Ofis masaları için Anti-Collision™ çözümü

Yükseklik ayarlı masanızı hem yukarı hem aşağı hareket ederken oluşabilecek hasarlara karşı koruyun. LINAK'ın hassas Anti-Collision ™ çözümlerini keşfedin.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now