Kumandalar

HB70

Elektrikli lineer aktüatör sistemleri için LINAK el kumandası. Bu kontrol ünitesi ona kadar tuş ile donatılmıştır, IPX6 koruma sınıfındadır ve tercihe bağlı olarak IPX6 Washable standardında temin edilebilir.

HB70

HB70, çok sayıda aktüatörü eş zamanlı olarak hareket ettirebilir ve konum belleği sunan ürün tasarımlarında kullanılabilir.

HB70 el kumandası, OpenBus™ tabanlı sistemlerde kullanılabildiği gibi analog sistemlerde de kullanılabilir ve siyah, koyu gri ve açık gri olmak üzere 3 renk seçeneği ile sunulmaktadır.

Standart olarak IPX6 koruma sınıfında sunulan LINAK HB70 el kumandası, tercihe bağlı olarak IPX6 Washable koruma sınıfında da temin edilebilir. Kumanda, konum belleği ve eş zamanlı hareket gibi çeşitli özellikler ile donatılmıştır.

HB70, çoğu LINAK kontrol kutusu ile çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır.

HB70 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

Hastane yatakları için temel OpenBus™ sistem

Modern sağlık sektörü için ayarlanabilir aktüatör çözümleri Analog aktüatör sisteminizi yenileyin ve OpenBus™ teknolojisinin sunduğu avantajlardan faydalanın

Görüntüle

Zemin yatağı çözümleri

Yataklar, neredeyse zemin seviyesine kadar alçaltılabilecek şekilde üretilebilir. Yatağın alçaltılabilmesi, hastanede yatan hastaların veya yaşlı insanların kazara düşmelerinin önlenebilmesi anlamına gelir.

Görüntüle

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Görüntüle

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.