Contact us here
LINAK sistemlerinin, mobilyalarda ergonomiyi iyileştirmesi ve katma değer sağlaması

Kusursuz hareketli, neredeyse sessiz çalışan ve tüm parçaların birbiriyle uyumlu olduğu geniş ürün portföyü. Bunlar LINAK müşterilerinin, ürünlerimizi tanımlamak için yıllardır kullandıkları ifadelerden bazılardır. Yeni özellikler ve ürünler çıktıkça bunları portföyümüze eklemeye devam ediyoruz. Örnek olarak malzemenin zarar görmemesini sağlamak için tasarlanan, çarpışma önleme sistemimiz LINAK® PIEZO™ gösterilebilir. Diğer örnekler arasında, ofis masaları gibi ürünlerin montajı için harcanan zamanı önemli ölçüde kısaltan Kick & Click™, Bluetooth® ve mobil cihazlardaki uygulamalarla bile ofis masalarının kontrol edilmesini daha kolay ve anlaşılır hale getiren Desk Controlyazılımı sayılabilir.

Ergonomiye daha fazla önem verilmesi ve mutfakların daha işlevsel hale getirilmesi istekleri sayesinde ayarlanabilir mutfak uygulamaları  konsepti de gelişti.

Dünya çapında birçok fonksiyonel ve ofis mobilyası üreticisi, ürünlerinde hareket yaratmak ve ergonomiyi iyileştirmek için bir ya da daha fazla LINAK çözümü kullanmaktadır.

Aşağıda bunlarla ilgili bazı örnekleri bulabilirsiniz:

Bluetooth® marka adı ve logoları, Bluetooth SIG Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır ve bu markaların ve logoların LINAK® tarafından her türlü kullanımı lisans altındadır.

Ürün deneyimleri

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now