LINAK sistemlerinin, mobilyalarda ergonomiyi iyileştirmesi ve katma değer sağlaması

Kusursuz hareketli, neredeyse sessiz çalışan ve tüm parçaların birbiriyle uyumlu olduğu geniş ürün portföyü. Bunlar LINAK müşterilerinin, ürünlerimizi tanımlamak için yıllardır kullandıkları ifadelerden bazılardır. Yeni özellikler ve ürünler çıktıkça bunları portföyümüze eklemeye devam ediyoruz. Örnek olarak malzemenin zarar görmemesini sağlamak için tasarlanan, çarpışma önleme sistemimiz LINAK® PIEZO™ gösterilebilir. Diğer örnekler arasında, ofis masaları gibi ürünlerin montajı için harcanan zamanı önemli ölçüde kısaltan Kick & Click™, Bluetooth® ve mobil cihazlardaki uygulamalarla bile ofis masalarının kontrol edilmesini daha kolay ve anlaşılır hale getiren Desk Control™ yazılımı sayılabilir.

Ergonomiye daha fazla önem verilmesi ve mutfakların daha işlevsel hale getirilmesi istekleri sayesinde ayarlanabilir mutfak uygulamaları  konsepti de gelişti.

Dünya çapında birçok fonksiyonel ve ofis mobilyası üreticisi, ürünlerinde hareket yaratmak ve ergonomiyi iyileştirmek için bir ya da daha fazla LINAK çözümü kullanmaktadır.

Aşağıda bunlarla ilgili bazı örnekleri bulabilirsiniz:

Ürün deneyimleri

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.