Contact.ContactUsHere
Kumandalar

HD80

LINAK HD80, her türlü tıbbi uygulamada kullanılan lineer aktüatörler için dayanıklı bir el kumandasıdır. Hastanın güvenliğini sağlamak amacıyla kilitlenebilir fonksiyonlar. IPX4 veya IPX6 Washable DURA™ koruma sınıfına sahiptir ve kullanımı kolay bombeli tuşlar ile donatılmıştır.

HD80

HD80, tek bir el kumandasını iki kumanda gibi kullanabilmenizi sağlamaktadır.
El kumandasının mıknatıslı kilitleme fonksiyonu, hasta bakım personeli tarafından belirlenen bazı fonksiyonların, hasta veya refakatçiler tarafından kullanılmalarını engelleyerek, bu fonksiyonların yalnızca personel tarafından kullanılabilmesini sağlamaktadır.

HD80, hangi fonksiyonların kilitlenmiş olduğunu LED göstergeler vasıtasıyla gösterir.

Bu el kumandası, OpenBus™ sistemler ile çalışmak üzere tasarlanmıştır.

HD80 modelinin size sundukları:

  • Altı sıraya kadar LED göstergeli (tercihe bağlıdır) tuş
  • Uyarı için 42 adede kadar LED
  • LINAK OpenBus™ teknolojisi
  • Kolay kullanım
  • İki kullanma modu: Hasta ve bakım personeli
  • LED ışık

HD80 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

LINAK IPX6 Washable DURA™ el broşürü

Yıkanabilirlik, günümüz sağlık sektöründe önemli bir özellik olarak öne çıkmaktadır. Ayarlanabilir hastane ve sağlık ekipmanları için LINAK IPX6 Washable DURA™ – temizlikte gelinen son nokta.

Görüntüle

Zemin yatağı çözümleri

Yataklar, neredeyse zemin seviyesine kadar alçaltılabilecek şekilde üretilebilir. Yatağın alçaltılabilmesi, hastanede yatan hastaların veya yaşlı insanların kazara düşmelerinin önlenebilmesi anlamına gelir.

Görüntüle

Tedavi koltukları ve muayene masaları çözümleri

Esnek işlevsellik ve gelişmiş ergonomi, günümüz tedavi koltukları ve muayene masaları için gerekli özelliklerdir.

Görüntüle

Sedye çözümleri

Mobil uygulamalar için eksiksiz işlevsellik, batarya gücü ve konfor. LINAK; sedyelere, tekerlekli yataklara ve diğer mobil uygulamalara yönelik sistem çözümleri sunmaktadır.

Görüntüle

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Görüntüle

Hasta taşıma uygulamaları için aktüatör sistemleri

Güvenli hasta taşıma ve doğru ergonomi. Hasta kaldırma sistemleri üretim, kullanım ve servis sırasında bir adım önde olmanızı sağlayacak. Hastaların güvenli bir şekilde taşınabilmesi, LINAK için büyük önem taşımaktadır.

Görüntüle

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Görüntüle

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.