Contact us here
Lineer Aktüatörler

LA10

TV koltukları gibi yer sıkıntısı yaşanan mobilyalar için ideal, kompakt ve “gizli” lineer aktüatör. İki veya daha fazla LA10 aktüatör seri olarak bağlanabilir. Bu sayede geleneksel kontrol kutusu gereksiz kılınır, kabloların sayısı minimuma düşürülür ve kablo kaynaklı kalite sorunları ile karşılaşma riski en aza indirilir.

Videoyu göster
Videoyu izleyin: LINAK’tan TV koltukları için aktüatör sistemleri play-icon

LINAK’tan TV koltukları için aktüatör sistemleri. Önceliğiniz konfor olduğunda.

LA10

Bu elektrikli lineer aktüatör, özellikle yatar koltukların hareket sistemleri için geliştirilmiştir.

LA10, yer sıkıntısı yaşanan yerlere mükemmelce monte edilebilen kompakt ölçülere sahiptir. Seri bağlantılı sistem, geleneksel kontrol kutularını gereksiz kılar ve sistemde bulunan kabloların sayısını minimuma düşürür. Bu sayede kalite sorunlarının en temel nedeni ortadan kaldırılmış olur.

Seri bağlantı, LA10 aktüatörlerin bilgi paylaşımında bulunabilmesini sağlamaktadır. “Papatya zinciri” yöntemiyle birbirlerine bağlanan aktüatörlerin hangi sıralama ile bağlandığı önemli değildir. Aktüatörler, bağlandıkları an zincirdeki yerlerini bilirler. Yalnızca bir kablo bu aktüatörleri birbirine bağlar ve sistemin çalışması için gerekli elektriği ve verileri aktarır. “Güç hattı iletişimi” denilen bu teknolojide, kontrol biriminize kablosuz bağlantı oluşturmak için kullandığınız BLE2DC arabirimini hangi aktüatöre bağladığınız da önemli değildir.

Hepsinin ötesinde, LA10 lineer aktüatör kendi yapılandırma çözümüne sahiptir. Bu sayede daha esnek olabilir ve mobilya tasarımınız değiştiğinde aktüatörü kendiniz yapılandırabilir ve bu sayede ürününüzü daha kısa sürede piyasa sunabilirsiniz. 

Adobe Acrobat PDF

LA10 sistemi teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Görüntüle

LA10 sistemi kullanım kılavuzu

LA10 sistemi kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, TV koltuklarına yönelik LA10 sisteminin nasıl eşleştirildiğini, ayarlandığını ve kullanıldığını anlatmaktadır.

Görüntüle

Adobe Acrobat PDF

TV koltukları için aktüatör sistemleri

Ayarlanabilir TV koltukları için geliştirdiğimiz, kablosuz kumandaya sahip güvenilir aktüatör sistemlerimizi keşfedin. Bu sistemi tüm değer zincirini göz önünde bulundurarak geliştirmek için gerekli araştırmaları yaptık.

Görüntüle

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Sahip olduğu düşük ses seviyeleri ve boyutları ile hem yaylı hem latalı yataklarda kullanılan TWINDRIVE sistemlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Sanal ürün galerimizi ziyaret edin

Aktüatör çözümlerinin konfor mobilyalarına, çeşitli ev uygulamalarına ve masalara nasıl hareket kazandırabileceğini mi merak ediyorsunuz?

Şimdi keşfedin

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.