Haberler 31 Ocak 2019

Tasarım sürecinizi hızlandıran yeni 3D-configurator aracı

LINAK®, ürünlerinin ayrıntılı 3D görüntülerinin kullanılmasını kolaylaştırmak ve bu sayede tasarım sürecinizi kısaltmanızı sağlamak için CADENAS PARTsolutions tarafından geliştirilen online 3D-configurator aracını kullanıma sundu.

Artık LINAK aktüatörünüzün modelini tam ihtiyacınıza göre özelleştirebilir ve kendi belirlediğiniz ürünün veri sayfasını doğrudan indirebilirsiniz. LINAK web sitesindeki 3D-configurator aracı, müşterilerimizin, tasarım aşamasında çözümlerimizi endüstriyel makinelere uygulamak için harcadıkları zamanı kısaltmalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Bu düzeyde özelleştirme, özellikle tasarım mühendislerinin, tam olarak hangi LINAK ürününü kullanacaklarına karar vermelerinde yardımcı olacaktır. Strok uzunluğu, arka fikstürler ya da piston kolu gözü gibi çeşitli parametreler girilebilmekte ve bu parametreler, tasarımcı tam istediği özelliklere ulaşana kadar değiştirilebilmektedir.

Tasarım sürecinizi hızlandıran yeni 3D-configurator aracı

LA36 lineer aktüatörü ile başlangıç
LINAK 3D-configurator’da, ilk olarak dayanıklı LA36 aktüatörü yer alacaktır.
Ancak bu modeli daha fazla aktüatörün ve diğer ürünlerin takip etmesi beklenmektedir. 
Diğer LINAK® aktüatörlerin özelliklerini ve seçeneklerini öğrenmek, standart ürünlerin hızlıca sipariş edilmesiyle ilgili bilgi almak ya da belirli bir  ürün koduyla ilgili yardıma ulaşmak için lütfen bölgenizdeki LINAK temsilciliği ile iletişime geçin

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.