Lineer Aktüatörler

LA12

Kısa lineer hareketler gerektiren uygulamalar için ideal elektrikli aktüatör. Küçük ölçekli geleneksel hidrolik ve pnömatik sistemler için pratik ve düşük maliyetli bir alternatif.

LA12

LA12 aktüatör, küçük ebatları ve üstün performansı sayesinde küçük ölçekli geleneksel hidrolik ve pnömatik sistemlere, pratik ve düşük maliyetli bir alternatif olarak sunulmaktadır.

LA12, kısa lineer hareketler gerektiren uygulamalar için idealdir. Uzun yıllardır pazarda bulunan bu aktüatör, neredeyse her türlü senaryo ve zorluk ile baş edebilen, son derece güvenilir ve sağlam bir aktüatör olduğunu kanıtlamıştır.

  • Maks. güç: 750 N
  • Maks. hız: 40 mm/sn
  • Kurs boyu: 19-130 mm

LA12 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Bağlantı şemaları ve kılavuzlar

Bu bağlantı şemaları, LINAK LA12 aktüatörünüzü hızlı bir şekilde nasıl monte edebileceğinizi göstermektedir.

Geri beslemesiz LA12

LA12:

 

LA12 aktüatör kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK LA12 aktüatörünüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Broşürler

TECHLINE ürünlerine genel bakış

Dayanıklı ve güçlü TECHLINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin. Uzun ömürlü, ağır işe dayanıklı ve zorlu koşullara uygun tasarım.

Görüntüle

İnşaat çözümleri

LINAK aktüatörleri, ağır iş ve inşaat makinelerinde bile olmak üzere, zorlu çalışma koşullarında yüksek performans sunar.

Görüntüle

Yiyecek ve içecek çözümleri

LINAK’ın paslanmaz aktüatör serisi, hem gıda güvenliğini hem de ergonomiyi ön planda tutar.

Görüntüle

Endüstriyel otomasyon çözümleri

Sunduğumuz bu broşürde, endüstriyel otomasyonda verimliliği artırabilecek aktüatör sistemlerinin nasıl yerleştirilebileceğine dair çeşitli seçenekler bulabilirsiniz.

Görüntüle

Mobil tarım çözümleri

Bu dosya, LINAK’ın 25 yılı aşkın bir süredir tarım sektörüne sağladığı çözümlere ve avantajlara ışık tutmaktadır.

Görüntüle

Dış mekân mobil uygulama çözümleri

Bu dosyamız, çim ve bahçe bakımına yönelik elektrikli ürünler geliştiren şirketlere, parça ve aksesuar sağlayan tedarikçilere ve ilgili diğer hizmetlere ışık tutmaktadır.

Görüntüle

Araç ve mobilite çözümleri

LINAK, engelli kişilere yönelik her türlü özel araç içi tertibat için çeşitli düşük voltajlı aktüatör çözümleri sağlayabilir. LINAK’ın bu uygulama için neden mükemmel bir partner olduğunu bu broşürde keşfedin.

Görüntüle

Havalandırma ve tarım çözümleri

LINAK’ın elektrikli aktüatör çözümleri, devamlı rutubet, toz ve sıcaklık değişimlerine maruz kalan zorlu koşullar için tartışmasız bir seçimdir. Biz, sağlıklı işleyen havalandırma sistemlerinin çiftçi açısından öneminin bilincindeyiz.

Görüntüle

Rüzgâr türbini çözümleri

Rüzgâr türbinleri için hareketlilik ve fırsat dolu bir dünya: LINAK, 15 yılı aşkın bir süredir rüzgâr enerjisi santrallerinde kullanılan çözümler için rüzgar enerjisi sektörüyle yakın iş birliği içerisinde yüksek kaliteli aktüatör çözümleri geliştirmekte ve sunmaktadır.

Görüntüle

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Tekerlekli sandalye çözümleri

Tekerlekli sandalye kullanıcıları için daha fazla konfor, dayanıklılık ve güvenlik.

Görüntüle

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Görüntüle

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.