Lineer Aktüatörler

LA18 IC Standard

LINAK® LA18 IC Standard, ayarlanabilir konfor yatakları için tasarlanmış bir çözümdür. Bu sistem, 6.000 N itme gücüne sahip bir adet birincil ve bir (veya daha fazla) adet ikincil aktüatörden oluşmaktadır. Kompakt tasarıma sahip aktüatör seti, daha hızlı ve kolay bir şekilde monte edilebilmesini sağlayan arka fikstür ile donatılmış olarak da temin edilebilir. Sisteme Bluetooth® BLE ve sistemin çalıştığını gösteren yeşil bir ışık entegre edilmiştir.

LA18 IC Standard

LA18 IC Standard aktüatör seti, ayarlanabilir konfor yatakları için özel olarak geliştirilmiştir. Zarif tasarıma sahip aktüatör seti, düşük gürültü seviyesi ve son derece yüksek performansı (6.000 N) ile öne çıkmaktadır.

Sistem, entegre kontrolör (IC) sayesinde daha az parçadan oluşan kompakt bir tasarıma sahiptir. Yatak Altı Aydınlatması ve sistemin çalıştığını gösteren yeşil bir ışık entegre edilmiş sistem, Bed Control uygulaması ve kablosuz el kumandaları ile de kullanılabilir. Aktüatörler, daha hızlı ve kolay bir şekilde monte edilebilmeleri için tercihe bağlı olarak arka fikstür ile temin edilebilir.

 

LA18 IC Standard teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

LA18 IC Standard kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, tek aktüatörlü LA18 IC Standard sisteminin nasıl eşleştirildiğini, ayarlandığını ve kullanıldığını anlatmaktadır.

Konfor alanınızı genişletin

Dinlenme yataklarında kullanılan aktüatör sistemlerinin, güvenli ve kullanıcısını hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacak güvenilirliğe sahip olmalarının öneminin LINAK olarak bilincindeyiz. TWINDRIVE sistemi, yatak üreticileri için doğru sistemdir.

Görüntüle

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Sahip olduğu düşük ses seviyeleri ve boyutları ile hem yaylı hem latalı yataklarda kullanılan TWINDRIVE sistemlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.