Lineer Aktüatörler

LA23 DESKLINE

Dar alanlara sığabilecek tasarıma sahip, güçlü ve düşük gürültülü lineer aktüatör. Hareketli mutfaklar, endüstriyel çalışma alanları ve masalar için idealdir.

LINAK DESKLINE’ın son teknoloji üretim tesisleri play-icon

LINAK DESKLINE’ın son teknoloji üretim tesisleri

LA23 DESKLINE

LA23, küçük ve güçlü itmenin gerekli uygulamalar için uygun olan bir aktüatörüdür (2500 N’a kadar). LA23, ebatların önemli olduğu çeşitli uygulamalarda kullanılabilir.

LA23, örn. masa yüzeyinin eğilebilmesi için masaya eğme fonksiyonu veya engellilere yönelik mutfak tasarımlarına ek özellikler sağlamak için idealdir.

LA23’ün sunduğu avantajlardan bazıları:

  • Kompakt tasarım
  • Yüksek kaldırma kuvveti
  • Değiştirilebilir kablolar

LA23 DESKLINE teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

Mutfak çözümleri

Mutfağınızı bir üst seviyeye taşıyın. Elektrikli hareketliliğin yarının mutfaklarını ne şekilde geliştirebileceğini düşündüğümüzde sınır tanımıyoruz.

Görüntüle

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.