Lineer Aktüatörler

LA18 IC Advanced

Entegre kontrolörlü LINAK® LA18 IC Advanced, ayarlanabilir konfor yatakları için geliştirilmiş ve konum hafızası özelliği ile donatılmış kompakt bir çözümdür. Bu sistem, bir adet birincil ve bir (veya daha fazla) adet ikincil aktüatörden oluşmaktadır. Sisteme Bluetooth® BLE, Yatak Altı Aydınlatması ve sistemin çalıştığını gösteren yeşil bir ışık entegre edilmiştir. Bu aktüatör setini kolayca arka fikstür ile donatmak mümkündür.

LA18 IC Advanced

LA18 IC Advanced,  ayarlanabilir konfor yatakları için özel olarak geliştirilmiş bir aktüatör setidir. Bir adet birincil LA18 IC Advanced ve bir (veya daha fazla) adet ikincil LA18 IC Advanced aktüatörden oluşan bu sistem, konum hafızası ile donatılmış düşük gürültülü ve son derece güçlü (6.000 N) bir çözüm olarak öne çıkmaktadır. Bu aktüatör seti, az parçadan oluşan kompakt ve zarif bir tasarıma sahip olması sayesinde kolayca monte edilebilir. Sisteme Yatak Altı Aydınlatması ve sistemin çalıştığını gösteren yeşil bir ışık entegre edilmiştir.

Bed Control uygulamasını destekleyen aktüatör seti, çeşitli kablosuz el kumandaları ile de kullanılabilir. Buna ek olarak; masaj motorları, USB şarj cihazları ve ekstra Yatak Altı Aydınlatmaları gibi aksesuarlar ile de kullanılabilir. Tercihe bağlı olarak arka fikstür ile donatılabilen sistem, bu sayede daha hızlı ve kolay bir şekilde monte edilebilir.

LA18 IC Advanced teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

LA18 IC Advanced kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, tek aktüatörlü LA18 IC Advanced sisteminin nasıl eşleştirildiğini, ayarlandığını ve kullanıldığını anlatmaktadır.

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Sahip olduğu düşük ses seviyeleri ve boyutları ile hem yaylı hem latalı yataklarda kullanılan TWINDRIVE sistemlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Konfor alanınızı genişletin

Dinlenme yataklarında kullanılan aktüatör sistemlerinin, güvenli ve kullanıcısını hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacak güvenilirliğe sahip olmalarının öneminin LINAK olarak bilincindeyiz. TWINDRIVE sistemi, yatak üreticileri için doğru sistemdir.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.