Lineer Aktüatörler

LA31 DESKLINE

Dar alanlara sığabilecek tasarıma sahip, güçlü ve düşük gürültülü lineer aktüatördür. Hareketli mutfak uygulamaları ve sanayi tipi tezgâhlar için idealdir.

LA31 DESKLINE

LA31 aktüatör, mutfak uygulamalarından sanayi tipi tezgâhlara kadar çeşitli masa uygulamaları için tasarlanmış, son derece sessiz ve güçlü bir lineer aktüatördür. LA31 aktüatör, kompakt tasarımı sayesinde çok dar alanlara bile monte edilebilir.

LA31, DESKLINE ® serisinin CBD4 ve CBD6S kontrol kutuları ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmış olmakla beraber, ister tek bir aktüatör olarak ister paralel hareket sağlamak amacıyla kullanılabilir.

  • Maks. güç: 3.500 N

LA31 DESKLINE teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

Mutfak çözümleri

Mutfağınızı bir üst seviyeye taşıyın. Elektrikli hareketliliğin yarının mutfaklarını ne şekilde geliştirebileceğini düşündüğümüzde sınır tanımıyoruz.

Görüntüle

Ekran ve monitör standı çözümleri

Ekran ve monitör stantlarına elektrikli hareket kazandırın, mesajınızı son kullanıcının göz hizasına taşıyarak iletişimi güçlendirin.

Görüntüle

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

Konfor alanınızı genişletin

Dinlenme yataklarında kullanılan aktüatör sistemlerinin, güvenli ve kullanıcısını hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacak güvenilirliğe sahip olmalarının öneminin LINAK olarak bilincindeyiz. TWINDRIVE sistemi, yatak üreticileri için doğru sistemdir.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.