Lineer Aktüatörler

LA34

Kompakt tasarıma sahip, güçlü lineer aktüatör (10.000 N itme/4.000 N çekme gücü). Kısmen hafif kompozit malzemeden üretilmiştir. Hem tıp hem sanayi sektörlerindeki uygulamalar için idealdir.

LA34

LA34, ileri teknoloji ürünü bir aktüatördür ve yenilikçi tasarımı sayesinde, 7 Amp’lik tüketim ile 5 mm/sn hıza ve 10.000 N’lik itiş gücüne sahiptir.

Güçlü LA34 aktüatör, hafif kompozit malzemeden üretilmiştir.

Kompakt tasarımı, üstün performansı ve çeşitli güvenlik seçenekleri sunan LA34, bu özellikleri sayesinde tıp ve sanayi sektörlerindeki birçok uygulama alanı için doğru tercihtir.

LA34 24V aktüatör; IEC 60601-1:2005 (3. sürüm), ANSI/AAMI ES60601-1:2005 (3. sürüm) ve CAN/CSA-22.2 No 60601-1:2008 standartlarına uygunluk belgesine sahiptir.

  • Maks. güç: İtme hareketinde 10.000 N
  • Çekme hareketinde maks. güç  4.000 N
  • Maks. hız: 18 mm/sn

LA34 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

Diş hekimi koltuğu çözümleri

LINAK aktüatör sistemleri, diş hekimi koltuklarına kusursuz hareket ve konfor kazandırabilmenizi sağlar.

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Hasta taşıma uygulamaları için aktüatör sistemleri

Güvenli hasta taşıma ve doğru ergonomi. Hasta kaldırma sistemleri üretim, kullanım ve servis sırasında bir adım önde olmanızı sağlayacak. Hastaların güvenli bir şekilde taşınabilmesi, LINAK için büyük önem taşımaktadır.

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Tedavi koltukları ve muayene masaları çözümleri

Esnek işlevsellik ve gelişmiş ergonomi, günümüz tedavi koltukları ve muayene masaları için gerekli özelliklerdir.

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.