Lineer Aktüatörler

LA33

LINAK’ın LA33 lineer aktüatörü, kompakt tasarımı güçlü performansla buluşturmaktadır. IC versiyonu temin edilebilir, ağır ve zorlu çalışma koşullarında kullanım için uygundur.

Videolar

LINAK TECHLINE Ar-Ge ve Üretim – Perde arkası play-icon

LINAK TECHLINE Ar-Ge ve Üretim – Perde arkası

Geleceğe Atılan Adım – Entegre Kontrolörlü Aktüatörler play-icon

Geleceğe atılan adım – Entegre kontrolörlü aktüatörler

LA33

LA33 aktüatör, kompakt tasarımı güçlü performansla buluşturmaktadır. Dayanıklı ve verimli tasarımı sayesinde, zorlu çalışma koşullarında kullanım için uygundur.

Bu dayanıklı ve yüksek kaliteli aktüatörün bakım gerektirmeyen ve uzun ömürlü performansının sırrı, katı kriterler dâhilinde uygulanan kapsamlı test programıdır.

  • Maks. itme gücü: 5.000 N
  • Maks. hız: 35 mm/sn
  • Strok uzunluğu: 100-600 mm

LA33 modelinin temin edilebileceği versiyonlar: IC Basic, Proportional ve Bus.

IC – Entegre Kontrolör hakkında daha fazla bilgi edinin.

LA33 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

LA33 aktüatör kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK LA33 aktüatörünüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Broşürler

 

Dış mekân mobil uygulama çözümleri

Bu dosyamız, çim ve bahçe bakımına yönelik elektrikli ürünler geliştiren şirketlere, parça ve aksesuar sağlayan tedarikçilere ve ilgili diğer hizmetlere ışık tutmaktadır.

Görüntüle

İnşaat çözümleri

LINAK aktüatörleri, ağır iş ve inşaat makinelerinde bile olmak üzere, zorlu çalışma koşullarında yüksek performans sunar.

Görüntüle

Araç ve mobilite çözümleri

LINAK, engelli kişilere yönelik her türlü özel araç içi tertibat için çeşitli düşük voltajlı aktüatör çözümleri sağlayabilir. LINAK’ın bu uygulama için neden mükemmel bir partner olduğunu bu broşürde keşfedin.

Görüntüle

Panjur çözümleri

Binalara panjur sistemleri entegre edildiği takdirde, kapalı alanlarda daha iyi bir iklim sağlamak ve enerji tüketimini düşürmek amacıyla ışık ve sıcaklık girişi kolayca kontrol edilebilir.

Görüntüle

Havalandırma ve tarım çözümleri

LINAK’ın elektrikli aktüatör çözümleri, devamlı rutubet, toz ve sıcaklık değişimlerine maruz kalan zorlu koşullar için tartışmasız bir seçimdir. Biz, sağlıklı işleyen havalandırma sistemlerinin çiftçi açısından öneminin bilincindeyiz.

Görüntüle

Yiyecek ve içecek çözümleri

LINAK’ın paslanmaz aktüatör serisi, hem gıda güvenliğini hem de ergonomiyi ön planda tutar.

Görüntüle

Endüstriyel otomasyon çözümleri

Sunduğumuz bu broşürde, endüstriyel otomasyonda verimliliği artırabilecek aktüatör sistemlerinin nasıl yerleştirilebileceğine dair çeşitli seçenekler bulabilirsiniz.

Görüntüle

Denizcilik çözümleri

LINAK’ın sunduğu aktüatörler, kolonlar ve kontrolörler, teknenizin türü ne olursa olsun, ihtiyacını duyduğunuz her türlü hareketliliği sağlayabilir.

Görüntüle

Mobil tarım çözümleri

Bu dosya, LINAK’ın 25 yılı aşkın bir süredir tarım sektörüne sağladığı çözümlere ve avantajlara ışık tutmaktadır.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.