Lineer Aktüatörler

LA29

Sabitleme noktaları arasında küçük bir mesafe olan güçlü ve özel lineer aktüatör. Montajı kolaydır oturma odanızdaki televizyon koltukları için idealdir. Maks. güç: 6.000 N.

LA29

LA29 aktüatör, evde kullanım için özel olarak geliştirilmiş bir HOMELINE®  aktüatörüdür. Aktüatör, geri çekilip strok uzunluğundan bağımsız olduğu zaman iki sabitleme noktası arasındaki mesafenin küçük olmasından dolayı, son derece küçük kurulum boyutlarına sahiptir. Bu özellik sayesinde aktüatör, televizyon koltukları için ideal bir kaldırma aktüatörüdür.
Aktüatörün bir diğer özelliği ise, örn. koltuklarda oluşabilen hatalı hizalamalara uyum sağlayabilen esnek arka fikstürdür.
LA29, çeşitli HOMELINE®  kontrol kutuları ile uyumludur.


LA29 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Sahip olduğu düşük ses seviyeleri ve boyutları ile hem yaylı hem latalı yataklarda kullanılan TWINDRIVE sistemlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.