Lineer Aktüatörler

Baselift

Hareketli mutfaklar ve mağaza tezgâhları için kompakt ve yenilikçi lineer aktüatör konsepti. Optimum çalışma yüksekliğini sağlamak için idealdir. Çoğu mutfak tasarımının tabanına kolayca sığar.

LINAK Baselift – Ergonomi ile inovasyonun buluştuğu nokta play-icon

LINAK Baselift – Ergonomi ile inovasyonun buluştuğu nokta

LINAK’ın Baselift™ sistemi mutfakta nasıl monte edilir? play-icon

LINAK’ın Baselift™ sistemi mutfakta nasıl monte edilir?

Baselift

Çığır açıcı, yenilikçi, akıllı.

Baselift™ ünitesi, tabandan yükseklik ayarlama çözümlerinde yeni standartlar belirlemektedir. Baselift, özel mutfaklardan mağaza tezgâhlarına kadar, çeşitli uygulamalarda yükseklik ayarı için mükemmel bir tercihtir.

Baselift, oturarak veya ayakta çalışırken optimum yüksekliği ve konforu sağlamak amacıyla, çeşitli uygulamalarda kullanılabilecek ideal bir tercihtir.  

Kompakt ebatlardaki Baselift, yalnızca 100 mm yüksekliğe sahiptir ve genelde kullanılabilen yer ve alandan ödün vermeden mevcut tabanlara monte edilebilmektedir. 

Baselift Tak Çalıştır (Plug & Play™) özelliğine sahip olup, tüm DESKLINE ®   CBD6S  kontrol kutuları ve DESKLINE kontrol çözümleri  ile uyumludur.

Baselift teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Baselift kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK Baselift sisteminizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Mutfağa hareket getirin

İster işte olalım ister evde, günlük faaliyetlerimizin tümünde vücudumuzu sağlıklı bir pozisyonda tutmamız son derece önemlidir. Bu nedenle LINAK, yüksekliği ayarlanabilir mutfaklar için Baselift sistemini geliştirdi.

Görüntüle

Mutfak çözümleri

Mutfağınızı bir üst seviyeye taşıyın. Elektrikli hareketliliğin yarının mutfaklarını ne şekilde geliştirebileceğini düşündüğümüzde sınır tanımıyoruz.

Görüntüle

Mağaza içi çözümleri

LINAK’ın elektrikli aktüatörleriyle donatılmış, yüksekliği ayarlanabilir tezgâhlar, çalışanların istedikleri zaman duruşlarını değiştirerek çalışabilmelerini sağlar.

Görüntüle

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Görüntüle

Baselift: Ergonomi ile inovasyonun buluştuğu nokta

Baselift; mutfaklarda, dolaplarda ve tezgâhlarda yükseklik ayarı için kullanılan kompakt boyutlu bir çözümdür.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.