Konfor mobilyalar

Konfor mobilya uygulamaları

LINAK aktüatör çözümleri, konfor yatakları, televizyon koltukları ve kanepeler gibi uygulamalarda konforlu hareket yaratmaktadır.

Konfor mobilya uygulamaları

LINAK aktüatör çözümleri, konfor yatakları, televizyon koltukları ve kanepeler gibi uygulamalarda konforlu hareket yaratmaktadır.

Elektrikli aktüatörler, mobilyaları geliştiriyor

Geçtiğimiz 10 yılda, konfor mobilyalarında daha fazla ayarlama özelliklerine olan talep önemli ölçüde arttı. Artık kullanıcılar, uzun çalışma saatleri sonrasında dinlenme ve rahatlamanın öneminin yanı sıra daha fazla konforun yaratacağı memnuniyete odaklanmaktadır. LINAK, son kullanıcılar için değer yaratmak amacıyla mobilyaların daha iyi, daha kolay kullanımlı olmasını sağlamak ve sorunsuz tasarımlar yaratmak konusunda kararlıdır. Bir LINAK çözümü seçerek aşağıdakilere sahip olursunuz:

  • Yüksek düzeyde konfor sağlayan güvenilir ve güçlü sistemler
  • Geniş portföyün sağladığı geniş olanaklar
  • 30 yılı aşkın deneyime sahip uluslararası bir iş ortağı

LINAK aktüatör sistemleri, müşterinin gereksinimlerini tam olarak karşılayacak tasarımlar yapmanıza olanak tanımaktadır. İster en iyi konforu sağlayan basit, kolay kullanımlı bir sistem, isterse el kumandası, masaj ya da Yatak Altı Aydınlatması gibi ek özelliklerin yer aldığı bir gelişmiş bir sisteme ihtiyacınız olsun  aradığınız tüm özellikleri bulabilirsiniz. 

Tasarımınızı güçlü hareket sistemleri ile geliştirin
LINAK ürünleri, günlük kullanılacak ve uzun kullanım ömrü sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu da çözümlerimizin, geliştirme, üretim ve kullanımın her aşamasında güçlü ve güvenilir olduğu anlamına gelmektedir. Tüm LINAK ürünleri hem tek tek hem de bir sistem olarak kapsamlı testlere tabi tutulurlar ve pazarda geçerli olan tüm standartları ve gereksinimleri karşılarlar.

Geniş bir ürün portföyünden yararlanın
İster kompakt tasarımlara, isterse çok işlevli çözümlere ihtiyacınız olsun LINAK, tam aradığınız ürüne sahiptir. Bu durum tasarımcılara, pazarın talep etiği özelliklerin tümünü sunmak, modeller ve markalar arasından sıyrılmak için tasarım özgürlüğü sağlamaktadır. Çevre konusunda duyarlı son kullanıcılar için ZERO™ özelliğine sahip, yani beklemedeki güç tüketiminin çok düşük olduğu  çözümler de sunabilirsiniz.

Geniş deneyime sahip uluslararası bir iş ortağına güvenin
LINAK olarak 30 yılı aşkın süredir elektrikli aktüatörler geliştirmeye odaklanmaktayız. LINAK, yeni iş ortaklıklarına açık yaklaşıma, yerel pazar bilgilerine ve uluslararası alanda faaliyet gösteren bir şirket olarak kolayca ulaşılabilir desteğe önem vermektedir.

LINAK TWINDRIVE® TD4 – İkili aktüatör sistemlerinde yeni nesil play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – İkili aktüatör sistemlerinde yeni nesil

Dinlenme yatakları için güçlü CBH kontrol kutusu ile kurulan tek aktüatör sistemleri play-icon

Dinlenme yatakları için güçlü CBH kontrol kutusu ile kurulan tek aktüatör sistemleri

LINAK – Dünya standartlarında üretim play-icon

LINAK – Dünya standartlarında üretim

Dosyalar

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Sahip olduğu düşük ses seviyeleri ve boyutları ile hem yaylı hem latalı yataklarda kullanılan TWINDRIVE sistemlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Konfor alanınızı genişletin

Dinlenme yataklarında kullanılan aktüatör sistemlerinin, güvenli ve kullanıcısını hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacak güvenilirliğe sahip olmalarının öneminin LINAK olarak bilincindeyiz. TWINDRIVE sistemi, yatak üreticileri için doğru sistemdir.

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.