Contact us here
Konfor mobilyaları

Konfor mobilya uygulamaları

LINAK’ın aktüatör çözümleri; konfor yatağı, televizyon koltuğu ve kanepe gibi uygulamalara hareket kazandırarak mobilyanıza daha fazla konfor kazandırır.

Elektrikli aktüatörler mobilyaları bir üst seviyeye taşır

Hareketli konfor mobilyalarına olan talep, evlerde, otellerde ve dinlenme tesislerinde gün geçtikçe artmaktadır. Günümüz kullanıcıların beklentilerine, uzun çalışma saatleri sonrasında dinlenmek, rahatlamak ve daha fazla konforun yaratacağı memnuniyeti deneyimle arzusu yön vermektedir. Müşterilerinize hareketli, daha iyi ve kullanımı daha kolay mobilyalar sunmanızda LINAK olarak size yardımcı olabiliriz. LINAK sistemlerini tercih ettiğiniz zaman edineceğiniz avantajlar:

  • Yüksek düzeyde konfor sağlayan güvenilir ve güçlü sistemler
  • Geniş bir ürün portföyü ile sunulan sayısız imkân
  • 30 yılı aşkın deneyime sahip uluslararası bir çözüm ortağı

Aktüatör sistemlerimiz, ürünlerinizi tam müşterilerinizin beklentileri doğrultusunda tasarlayabilmenize olanak tanır.

Tasarımlarınızı güçlü hareket sistemleri ile geliştirin
LINAK’ın aktüatör çözümleri her gün kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve uzun ömürlüdür. Çözümlerimiz uzun ömürleri boyunca güçlü, dayanıklı ve güvenilir olmak zorundadır ve bu gereklilik geliştirme ve üretim süreçlerinin her aşamasında göz önünde bulundurulur. Tüm ürünlerimiz, geçerli tüm standartları ve gereklilikleri karşılayabilmeleri için hem tek hem de sistem olarak kapsamlı testlere tabi tutulurlar. Bununla beraber zarif ve dikkat çekmeyen tasarımları sayesinde mobilya tasarımlarınızda herhangi bir ödün vermenize gerek bırakmazlar.

Geniş bir ürün yelpazesi sunun
İster tek kişilik televizyon koltuğunuz için kompakt bir tasarım arayın, ister konfor yatağınız için çok fonksiyonlu bir tasarım; tam aradığınız ürünü LINAK’ta her zaman bulabilirsiniz. Bu sayede tasarımcılar, pazardaki taleplere tam cevap verebilen ve aynı zamanda farklı modelleri ve markaları birbirlerinden değişik kılan ürünler geliştirme özgürlüğüne sahip olabilmektedir. Ayrıca, bekleme modunda ZERO™ güç tüketimine sahip modeller ile çevreye önem veren müşterilerinize de hitap edebilirsiniz.

Kapsamlı deneyime sahip, güvenilir bir uluslararası çözüm ortağı
LINAK olarak 30 yılı aşkın süredir geliştirdiğimiz elektrikli aktüatör teknolojisine odaklanmaktayız. Bu süre zarfında ürün portföyümüzü çeşitli kullanım seçenekleri sunan komple sistemler ile aralıksız olarak zenginleştirdik. Uluslararası faaliyet gösteren bir şirket olarak; yeni çözüm ortaklıklarına açık, yerel pazar tecrübesine sahip ve kolayca erişilebilir destek hizmetleri sunan bir çözüm ortağı olabilmek bizim için kritik önem taşımaktadır.

LINAK TWINDRIVE® TD4 – İkili aktüatör sistemlerinde yeni nesil play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – İkili aktüatör sistemlerinde yeni nesil

Videoyu izleyin: LINAK’tan TV koltukları için aktüatör sistemleri play-icon

LINAK’tan TV koltukları için aktüatör sistemleri. Önceliğiniz konfor olduğunda.

Dosyalar

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Ayarlanabilir yatak ve koltuklara yönelik HOMELINE sistemlerinin ve ürünlerinin çeşitliliğini keşfedin.

Konfor alanınızı genişletin

Dinlenme yataklarında kullanılan aktüatör sistemlerinin, güvenli ve kullanıcısını hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacak güvenilirliğe sahip olmalarının öneminin LINAK olarak bilincindeyiz. TWINDRIVE sistemi, yatak üreticileri için doğru sistemdir.

Recliner™ uygulamasının broşürü

LINAK My Recliner™ uygulamasını farklı bir el kumandası olarak kullanın. Uygulamanın sunduklarını ve nasıl özelleştirilebileceğini öğrenin.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now