Aksesuarlar

MD1 Masaj Motoru

LINAK masaj motoru, üst segment konfor mobilyaları için tercihe bağlı bir seçenektir. Entegre thermo switch (PTC) ile gelir. Montajı ve kurulumu kolaydır.

MD1 Masaj Motoru

Masaj özelliği, TD1 280 ve TD32 siparişlerinde artık tercihe bağlı seçenek olarak sunulmaktadır. Masaj sistemi, TWINDRIVE motor sistemi ile tam entegre edilmiştir ve özellikle orta ile üst segment pazarlarına yöneliktir. 

LINAK’ın bu sistemi, çeşitli avantajlar sunar: Yatak ve masaj için tek el kumandası yeterlidir, ek kontrol kutusu gerektirmez, tak çalıştır özelliklidir (masaj motorları doğrudan TWINDRIVE’a bağlanır), yatağın altında kablo bulunmaz, akım kesme fonksiyonu tüm sistemde çalışır, montajı kolay ve basittir, hafıza fonksiyonuna sahiptir ve çeşitli montaj seçenekleri sunar.

Massage Motor teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

2D Çizimler

3D Modeller

Uygun 3D çizim bulunamamıştır.
Daha fazla bilgi için lütfen bölgenizdeki LINAK temsilcisiyle iletişime geçin.

TWINDRIVE TD32 TD33 kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK TWINDRIVE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

TWINDRIVE TD1 280 Microprocessor kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK TWINDRIVE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

CBH Advanced sistem kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, CBH Advanced sisteminizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Sahip olduğu düşük ses seviyeleri ve boyutları ile hem yaylı hem latalı yataklarda kullanılan TWINDRIVE sistemlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.