Dual Aktüatörler

TD5 Advanced

TWINDRIVE® TD5, yüksek kuvvet gerektiren yaylı yataklar için özellikle geliştirilmiş bir dual aktüatördür. Hem sırt hem de ayak bölgelerinde 7.000 N güce sahip olan TD5, ürün portföyümüzdeki en güçlü dual aktüatördür. TD5 Advanced, sırt ve ayak bölgeleri için ek olarak fazladan iki motora kadar daha ihtiyaç duyan, daha gelmişmiş yatak sistemleri içindir.

TD5 Advanced

TWINDRIVE® TD5, yüksek kuvvet gerektiren yaylı yataklar için özellikle geliştirilmiş bir dual aktüatördür. Hem sırt hem de bacak bölgelerinde 7.000 N güce sahip olan TD5, LINAK HOMELINE® ürün portföyümüzdeki en güçlü dual aktüatördür. TD5 Advanced, sırt ve ayak bölgeleri için ek olarak fazladan iki motora kadar daha ihtiyaç duyan, daha gelmişmiş yatak sistemleri içindir. TD5 Advanced, kullanıcının favori konumları kaydedebilmesini sağlayan hafıza fonksiyonuna sahiptir.

Beğeni toplayan LINAK® ZERO™ teknolojisi ile donatılmış olan TD5, bu sayede bekleme modunda en fazla 0,1 W elektrik harcar. Kısacası, kullanıcısı uyuduğunda TD5 de uykuya dalar. TD5 ayrıca Bluetooth® Low Energy teknolojisi ile donatılmıştır ve bu sayede kullanıcıyı rahatsız edici kablolara maruz bırakmadan LINAK’ın kablosuz el kumandaları ile kullanılabilir.  
Yatağın istendiğinde Bed Control uygulaması ile de kontrol edilebilmesi, son kullanıcının daha bile fazla özellikten faydalanabilmesini sağlar. TD5, hafif ve ince bir tasarıma sahiptir. TD5, Yan taraflarındaki resimli anlatımları ve akıllı montaj düzenekleri sayesinde kolayca monte edilebildiği için, doğrudan son kullanıcıya dahi teslim edilebilir.

TD5’in entegre Yatak Altı Aydınlatması, ışığı zemine eşit miktarda yaydığı için kullanıcıya karanlıkta büyük kolaylık sağlar. Örneğin elektrikler kesildiğinde veya herhangi bir nedenle gerektiği zaman faydalanılabilecek acil mekanik boşaltma/indirme sistemi, TD5’in yan tarafında bulunan alyan anahtarı ile kullanılır.


Ürün karşılaştırma tabloları


TD5 dual aktüatör karşılaştırma tablosu
TD5 modellerinin Standard ve Advanced versiyonları arasındaki farkı tek bakışta görün.

TD5 karşılaştırma tablosu
 

TD5 Advanced teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

TWINDRIVE® TD5 Advanced kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK TWINDRIVE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Sahip olduğu düşük ses seviyeleri ve boyutları ile hem yaylı hem latalı yataklarda kullanılan TWINDRIVE sistemlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

HC40 FRAME™

Ayarlanabilir konfor yatakları için “siz düşünülerek tasarlanmış”, yeni nesil el kumandaları. HC40 FRAME™, kendisini aynı serideki HC40 TWIST™ modelinden metalik çerçeveli görsel tasarımı ile ayırt etmektedir.

Görüntüle

Konfor alanınızı genişletin

Dinlenme yataklarında kullanılan aktüatör sistemlerinin, güvenli ve kullanıcısını hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacak güvenilirliğe sahip olmalarının öneminin LINAK olarak bilincindeyiz. TWINDRIVE sistemi, yatak üreticileri için doğru sistemdir.

Görüntüle

Bed Control uygulaması – kullanımı kolay ve özelleştirilebilir

Yenilikçi ve alternatif bir kablosuz el kumandası olan Bed Control uygulamasından faydalanın. Uygulamada kendi markanızı kullanın, müşterinize sağladığınız konforun ardında kimin olduğunu net bir şekilde gösterin. Nasıl mı? Uygulamayı kendi markanızla nasıl özelleştirebileceğinizi öğrenmek için broşürümüzü inceleyin.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.